1. Eklentiler, Görevler, İlerleyiş

Merhaba. 3.3.5a için Quest Helper Kullanıyorum. Lordaeron Sunucusunda, Solo oyuncusuyum. İşime Yarayacak Diğer Eklentiler için Tavsiyelerinizi bekliyorum.

Yıllarca Hearthstone oynadığım için Dünyaya biraz aşinayım ama belirli bi yerden sonra görevler beni Solo oynarken çok tıkamaya başlıyor.

Haritada gezmek çok keyifli ama 1 görevte tıkanınca, o keyifi de alamıyorum.

Kendim öğrenirsem Kız Arkadaşıma da öğretmek istiyorum, Onunla birlikte oynamak istiyorum asıl amacım bu

Warlock Oynamak bana keyif veriyor. 3.3.5a için kapsamlı Warlock Rehberine ihtiyacım var. Skiller, Talent ağacı vs.

Arkamda görev bırakmadan, bütün görevleri yaparak ilerlemek istiyorum ama bu çok zor duruyor. Ne tavsiye ediyorsunuz?

Hangi Sınıf, Hangi Harita, Kaç LvL a kadar görevlerle devam edeyim? Çoğu zaman Tıkanıp karakter Silip her defasında yeni karakter açmaktan da sıkıldım.

Belki birileri güzel tavsiyeler verir, Bende bu oyunu çözdükten sonra rahatlıkla kız arkadaşımı da davet edip onunla birlikte oynayabilirim.

2. Şimdi tamamen senin aradığın şey warlock 3.3.5 pve yada pvp build şeklinde olacak bütün questleri yapmak istiyor isen çok zor bir durum bu açıkcası tek başına solo quest yapamazsın birazda yardım alman gerekiyor açıkcası eğer level ile ilgili takıldığın noktalar var ise 3.3.5a leveling build yazarakda bakabilirsin horde tarafında isen bir kaç guild mevcut takıldığın yerde öm atabilirsin.

3. Şimdi tamamen senin aradığın şey warlock 3.3.5 pve yada pvp build şeklinde olacak bütün questleri yapmak istiyor isen çok zor bir durum bu açıkcası tek başına solo quest yapamazsın birazda yardım alman gerekiyor açıkcası eğer level ile ilgili takıldığın noktalar var ise 3.3.5a leveling build yazarakda bakabilirsin horde tarafında isen bir kaç guild mevcut takıldığın yerde öm atabilirsin.
    quest helper ın yanında önerebileceğiniz, sizin kullandığınız add-ons var mı?
    human warlock açtım şimdilik iyi gidiyor, 15 lvl oldum. direkt olarak zindana girip zindanda mı kasayım yoksa görevleri götürebildiğim sürece görevlerle mi gideyim?
    oyun şu an için kalabalık, yardıma ihtiyacım olduğu yerlerde hemen diğer oyuncular ile geçiçi parti kuruyoruz.
    pvp kısmı ile şu an ilgilenmiyorum. uzun süre pve yapmak istiyorum. serverda karakterler siliniyor mu?
    Pve için meslek seçimi ne tavsiye edersiniz. Meslek şu an almadım. 80 den sonra mı kasmalıyım yoksa lvling yaparken mesleği de mi ilerletmeliyim.

4. quest helper ın yanında önerebileceğiniz, sizin kullandığınız add-ons var mı?
    human warlock açtım şimdilik iyi gidiyor, 15 lvl oldum. direkt olarak zindana girip zindanda mı kasayım yoksa görevleri götürebildiğim sürece görevlerle mi gideyim?
    oyun şu an için kalabalık, yardıma ihtiyacım olduğu yerlerde hemen diğer oyuncular ile geçiçi parti kuruyoruz.
    pvp kısmı ile şu an ilgilenmiyorum. uzun süre pve yapmak istiyorum. serverda karakterler siliniyor mu?
    Pve için meslek seçimi ne tavsiye edersiniz. Meslek şu an almadım. 80 den sonra mı kasmalıyım yoksa lvling yaparken mesleği de mi ilerletmeliyim.

Şimdi söyle anlatayım ilk sorunuzdan başlayarak quest helper bu iş için yeterli zaten çogunun yerlerini gösteriyor başka addons quest için kullanmanıza gerek yok ama pve yapacak iseniz eğer dbm gibi gfto gibi addonslar kullanırsınız 80 levelden sonrasında. İkinci sorunuzun yanıtı eğer pvp yapacak iseniz kasmanız gereken meslekler bana göre engineering ve tailoring bu ikisini aynı anda almayın öncelikle engineering ve mining kasın sonrasında mining silip tailoring kasabilirsiniz. Leveling yaparken meslek kasmak aslında mantıklı olan kısım benim zamanım yok biran önce 80 level olmak istiyorum diyorsanız öncelikle leveling yapabilirsiniz yok benim zamanım çok karantinadayım zaten sıkıntım yok diyor iseniz eğer ikisini aynı anda kasmak mantıklı karakter silinmesi olayına gelince belli dönemlerde temizlik yapıyorlar databaselerde ama uzun süre girişi olmayan karakterleri siliyorlar. bununla ilgilide zaten açıklama oluyor ama benim karakterim hiç silinmesin ben istemiyorum diyor iseniz ve oyunda sıra beklememek istemiyorsanız da donate bölümünden 10 € karşılığında 10 coins alabilirsiniz buda sizi vip(Premium) üye yapar karakter silinmez ve sıra beklemezsiniz.

5. May 8, 2023  
    Quest Helper kullan?yorsunuz, ancak di?er eklentiler için tavsiyeler istiyorsunuz. Ben de size yard?mc? olmaya çal??aca??m.

Öncelikle, Warlock s?n?f? oynamak istiyorsan?z, skill ve talent a?ac? konusunda detayl? bir rehber ar?yorsunuz. ?nternet üzerinde birçok kaynak var, özellikle Wowhead ve Icy Veins siteleri size yard?mc? olabilir.

Görevleri tamamlamak istiyorsunuz ancak t?kan?yorsunuz. Belirli bir harita veya seviyeye kadar görevleri tamamlamak, ilerlemeniz için yard?mc? olabilir. En iyi harita veya s?n?f? önermek zor, çünkü oyun ki?isel tercihlere ba?l?d?r. Siz hangi s?n?f? veya hangi haritay? seviyorsan?z, ona göre ilerlemelisiniz.