1. 20-30 arası mage görev bölgeleri

23 level horde blood elf mageyim (fire mage olmak istiyorum) oyun hakkinda cok fazla bilgim yok bu levellerde nerelerdeki gorevleri yapmaliyim ghostlandstan sonraki bolgeye mi gecmeliyim ve levelime uygun itemler nerden dusurebilir veya bulabilirim en azindan gorev yapilirken zorlanmamak icin. Acil yardim lazim. Tesekkurler

2. Bilgisi olan arkadaşlar lütfen bilgilendirebilir mi ? ne yapacağımı bilmeden deli dana gibi geziyorum görev yapmaya çalışıyorum.

3. 23 level olduysan. Blood elflerin şehrine (Silvermoon City) git en kuzeyde kralın arkasında bir portal odası var. Portal'a tıklayarak Undercity'ye (Undeadlerin şehri)geçeceksin. Oradan aşağıya dogru giden yolu takip ederek "Hillsbrad Foothills" haritasına geçebilirsin. Oradaki questleri yap rahat 30 lvl olursun. Sonra sür Tavuzkuşu'nu dogu'ya. Arathi Highland haritasına. orası 30-35 lvl aralıgı icin ideal bir hartita. kolay levellersin.Haritaların level aralıgını ve quest zoneları görmek istiyorsan bu siteden bakabilirsin: >>>>Buraya tıkla<<<<
    Edited: March 27, 2020

4. Dediğin yerlerdeyim zaten şu anda ama aldığım görevlerin bazıları addonda 30 lvl falan yazıyor ve gerçekten moblar da 26-27 level zorluyor beni bu

5. Leveling sürecinde frost kalman en iyisi. Fire seni çok zorlar. 80 ol sonra geçersin fire dert değil. Server 7x olduğu için çok hızlı level alacaksın. Bu yüzden aldığın her questi yapmak zorunda hissetme kendini çünkü alternatifi çok. Aynı şekilde questlerin vereceği itemlere de takma. Bi dungeon girersin çok daha fazlasını alırsın.

6. Bütün skillerimi talentlarımı fire bastım maalesef ve sıfırlamak için yeterli goldum yok şu an :( ayrıca itemlerimin gerçekten yetersiz olduğunu düşünüyorum hasarım çok az geliyor çünkü ve hillsbradd foothills te alliance lar tarafından öldürülmekten gına geldi oyundan çıkmak zorunda kalıyorum :(. son olarak da bildiğiniz yardımcı olabilecek Türk veya yabancı horde klanı var mı en azından soru sorup destek alabileceğim ?