1. Icecrown - Horde/Ally

Icecrown serverında, horde tarafında troll hunter oynamaktayım. Yaklaşık 2 senedir tek başıma oynuyorum. Karantina dolayısıyla oyunda ilk defa bu kadar çok bulundum. Sorum șu, ben rahat bir oynayıș stiline sahibim. Kafam eser raid girerim, kafam eser bg girerim. Şu saatte main karakterler için raid var, şu saatte alt karakterin için raid var. Katılma onayı vermen lazım gibi guildlerden bolca var. Ben daha çok guild chatinden birisi yardım isteyince yardımcı olabileceğim, yada birinin bana yardımcı olabileceği ASKERİ düzen ve sorumluluk istemeyen bir guild aramaktayım. Çokça puanım da birikti bi 10 güne kadar Ally tarafına da taşıyabilirim karakterimi. Ayrıca Türk nüfusu ally mi horde tarafında mı daha yoğun acaba merak ediyorum?

2. Ally tarafındada guild var, horde tarafındada guild var, Horde tarafında 2 adet Turk guildi var birisi GLOBAL, diğeri sadece Türk'lerden oluşan bir guild, aynı şekilde Ally tarafındada guild var, şahsen bizim guildde bir askeri ortam yok, ister BG'ni yap ister Raid'e gel kafana göre takıl kimse sana gelip hesap soramaz, Horde'deki guildlerin şartlari nelerdir, ne yapıyorlardır bilemem istersen onlarada ulaşıp bilgi alablirsin.

3. her iki taraftada yogun istedigin yerde takil ama nacizane tavsiyem eglenmene bak su guild bu guild onemli degil :)

hangisine girersen gir ayni degisen bir sey yok sadece farkli insanlar ve her guildin kendine gore kurallari var diktator guild yok bildigim kadariyla

4. Bizim için farketmez biz guild olarak Global bir guild kurma kararı aldık sebebi ise insanların kendi aralarında hem birşeyler yapması hemde yabancılar ile kaynaşması olması dolayısı ile Türk guildlerinin son durumları mağlum herkes bir rank ve item peşinde olması sebebi ile bu karar dayız istedğin yeri seçme hakkına sahipsin horde de isen varyemezz- kayinco gibi nicklere mesaj atarsan yada /who -g And Justice To All yazarsan cıkan arkadaşlara bir sorabilirsin alma yetkisi olanı iyi oyunlar şimdiden.