1. May 26, 2020  
    Nm lk yı herkes kesiyor progress dediğin Nm lk kesmek mi :) Sizden birisiyle konuştum kadir biliyor discordda söyledim o da çıkart dedi bundan 1 hafta öncede zaten söylemiştim discordda onda sende vardın ama işine gelmedi sanırım başka tank yok sizin çilenizi çekecek ondan ilgilenmedin diye düşünüyorum.Söyleyim isim vereyim o zaman kimin dkplerini geri verdiğimizi 1 cihat değerli maskotunuz sürekli officer chatten arkasından salladığınız adamlar.2. süleyman abi cihatın koruyucu meleği ikiside guildden ayrıldı ikisinide dkp si iade edildi aksini iddia eden varsa gelsin kanıtlarıyla sunayım :) kaldı ki bu ikiside benden sonra guilde girmiş insanlar.Ortada bi emek tartışacak olsak kelime edemezsin.Guildde online olma süremi sen daha iyi bilirsin buraya emek vermediğimi söyleyemezsin.Gelelim quest maratonuna kadirle questleri birlikte gidiyorduk sindra questinde dps yok diye ağladınız bana yaptırmadınız çokta güzel hatırlatayım, çünkü kadirde ofspec yok sadece tank oynuyor adam bir elde rakı diğer elde klavye e başka da run yok iptal ediyorsun doğal olarak 2.lik bize kalıyor ayrıca Shadowmournelu ret palayamı ihtiyacın var shadowmournelu dk tanka mı başka itemle yeteri kadar agro tutamayan adam mı DK ?.Lk yı kestik dediğin hafta OT ben olduğum için kestin ve diğerlerinde de ben OT idim bunu da çok iyi biliyorsun.Gelelim runların kaldırılmasına saçma sapan Toc 25 leri bile pug yapıyoruz adam bulamayıp ama icc 25ler zorumuza gidiyor hadi bunu geçtim senin officerın sfs questini yapmak için charını çıkartamayacak mı haftalarca gm i mi beklemek zorunda bunu cevapla o zaman güzel abim :) Gelelim 6k+ kurulumlara valla bana söz hakkı kalmıyor raidmaster olmadığım için karışamıyorum :) Neden çünkü gizlice 2 tane officer rankı açılıyor ve süleyman abi oraya geçiriliyor bunuda Guildden ayrılıp tekrar girdiğinde guild logdan görmüş olduk daha önce dikkat etmemiştim birbirimize güveniyoruz sanıyordum :) Ayrıca officer diye aldığın adama hiçbirşey sormuyorsun hiçbirşey danışmıyorsun son sözü yine her türlü sen söylüyorsun officerlık adam toplamak bu guildde bana ihtiyaçta yok.bankayı güya kimse kullanamıyor ama Woodin cihat için alınabiliniyor :) Burdan yazıyorum çünkü millet gelip okusun ona göre girsin Justicele falan alakası kalmadı guildin no justice to all yes justice for my friends olsun guildin adı.Bane tanklamayı sizden öğrendim bunu biliyorum ancak ne hikmetse her hafta yeni update geliyor tanklığa hepsini tek seferde anlatamıyoruz :) ki zaten benim offspecim tank olmamasına rağmen guild için tanklık yaptığımıda herkes bilir ancak ben burda Main tankında biraz OT nin yükünü almasını beklerim öyle olduğun yerden skill atması değil.Lkyı çekiyorum ilerlesin arkada kaldı diye adam bakıyor " Anaa LK gidiyo la du bakayım nere gidiyor aaa kemale gidiyor dur bi vursun aha vurdui kemal niye taunt atıyon" diyene kadar döner dönmez adam bi taunt atar izlemez iyi bi tankı biraz da refleksinden anlarsın.Verdiğim örnekte anlaman gerek şey oydu zaten kardeşim de bir birey onun kararları beni ilgilendirmez ama birine bişe yazdıracak olsaydım-kadir abi öyle diyor ya- bu kardeşim olurdu ya da 30 tane mail hesabım var dayar döşerdim buraya farklı farklı.Sanırım tüm soru işaretlerini yanıtladım.Umarım iyi bir GM olursun ben milletin arkasından sallamam salladığım adamlarla da oynamam.Kavga ettiğin adam dediğin insanında aboma charge atıp bana hakaret eden adamı diyorsun guild kurallarını ben koymadım sen koydun ingilizceye de ben çevirdim hatırladığım kadarıyla cezası guild kick ancak o dönemler adamın dpsine de muhtaç olduğumuz için geri aldın :) GTA 5 oynamak yerine guilde odaklanırsan kimin ne yaptığını daha iyi görürsün kimin ne dediğini daha iyi duyarsın.Ortada bi düşmanlık yok bunlardan ders alıp düzeltirsen ne mutlu sana düzeltemezsen zaten şu an olduğundan daha ileri gidemezsin.Kolay gelsin beni artık salın...
    Edited: May 26, 2020 Reason: Adding notes

2. May 27, 2020  
    Yorumu yazan "mrextraneus" kendisi zaten aramızda FAILMAN olarak bilinirdi çıkmasaydı zaten atacaktık. Ayrıca kendisi gibi it köpek arkadaşlarına da buraya yorum yazdırması hiç umrum değildir. Şimdi dağılın da kendi önünüzden yiyin.

Samhainn
    Yalan olmasın, biraz üstüme alındım; başlık altında başka negatif bir yorum görmeyince.

1-Mrtrex'i tanımamaktayım.

2-Failman diyorsun da eleman officermış. Yapmasaydınız kardeşim ofiser, "failman" diyorsan.

3-Eleman kanıtlar göstererek bir eleştiri yapmış. sen ise "köpek, önünden ye" gibisinden konuşmuşsun. Diğer cevaplara baktım, cybers bey de mantıklı argümanlarla yanıt vermiş, senin aksine. Belli ki ağzından köpükler saçmadan cümle kuramıyorsun.

Sana hızlı ve yerinde rehabilitasyonlar diliyorum.

First 12