1. Icecrown - Horde - <And Justice To All>

Merhaba arkadaşlar. Guildimiz Icecrown realminde çoğunlukla türklerden oluşan fakat EU Guild kurallarının geçerli olduğu yabancıların da katılımı ile büyüyen bir guilddir. PvE Progress guildimize türk oyuncuları her hangi bir kritere uyma zorunluluğu olmadan almaktayız. Yabancı playerların alımlarında 6k+ ve belirli class şartları uygulanmaktadır.

Raidlerde loot için DKP Sistemini kullanıyoruz. Ayrıca guild içerisinde yardımlaşma ve dayanışma mevcut. Elimizden geldiğince hem yeni arkadaşlara oyun hakkında hem de gearing arkadaşlara yükselmeleri için yardım ediyoruz.

Raid Saatlerimiz: 20:30

Oyun içerisinde bize ulaşabilirsiniz;

GM - Varyemezz / Samhainn / Noirel / Thebullshift / Kayinco
    Officer - Gortbaur / Razkiel / Mekatronikk / Ordonn / Guldagor / Belegurth / Ixazaluoh
    Edited: May 26, 2020

2. Up şuan için alımlarımız devam etmekte önceliklerimiz rdps ve tank şeklinde devam etmektedir.

3. Arkadaşlar hayırlı olsun bir TR Raid/Dungeon guildimiz daha oldu. Şuan saydığım kadarıyla 2 tane Alliance 2 tane de Horde TR guildi oldu. Aynı faction tarafında oynayanlar beraber ittifaklar yaparak, güzel etkinlikler düzenleyebilirsiniz. Kavgasız gürültüsüz hoşça vakit geçirmeniz temennilerimle. Bu arada Cybers (varyemez,Thebullshift ) işin icindeyse başarı peşiyle gelir, sadece onu küstürmeyin yeterli..

Up şuan için alımlarımız devam etmekte önceliklerimiz rdps ve tank şeklinde devam etmektedir.
    Turgut dostum, Tank, top, tüfek ne lazımsa getireyim dalalım abi :))

4. Ne gelmek istersen beklerim sen ne kadar animal sevmesende yanımızda olman bile yeterli küstürecek adamlarımız yok şükür iyi insanları bi arada topluyoruz yabancı insanlar dahil olmak üzere ilerleme aşamasındayız...

5. Güzel bir ilerleme içindeyiz arkadaşlar aramızda hem yabancı arkadaşlar hemde türk arkadaşlar mevcut olmak ile oyuncu sayımız artışındayız.Sürekli raidlerimiz mevcut kaltılmak zorunlu değildir. isterseniz gelip sohbet edersiniz sadece her yaş grubundan ve her playere açığız oyunu %100 herkes bilmek zorunda değil zevk için oynayanlar bile mevcuttur sadece pvp yapanlar vardır. Şuan için an itibari ile sindi düşmüştür bane denememiz'e geçtik
    Edited: April 8, 2020

6. Güzel birşeyler olması dileği ile devam diyoruz.. bizim derdimiz oyun değil bizim derdimiz oyun içerisinde kurulan dostlukların doğru bir şekilde kalması...

7. Güzel dilekleriniz için teşekkürler. Kısa süre içerisinde full Guild runlarımıza geçen hafta başladık. Hem türk hem yabancı oyuncuların katılımı ile daha da büyümekteyiz. Oyun içinde /w ulaşabilirsiniz >> Samhainn / Noirel / Kayinco / Varyemezz / Brugorian / Gortbaur

8. May 10, 2020  

And Justice To All Icecrown Horde Guildi olarak, 3. haftamızda ICC 25 raidinde 6 Boss da HC keserek LK 25 Man Kill almış bulunmaktayız. Şu andan itibaren ICC 25 Full HC Progressimiz başladı. Tüm katılan guild oyuncularının eline sağlık.

Samhainn

9. May 17, 2020  

4. Hafta da LK Kill devam.

Samhainn

10. May 25, 2020  
    Aklı olanın katılmayacağı guilddir.Oyunu hiç bilmeyen adamlar bile 4 haftada lkyı devirir.
    Guildin ilk elemanlarından biriydim Samhainnle SFS görevine birlikte başladık hadi Gmdir diye main runlara o gitsin alt runlara ben gideyim diye anlaştık alt runlar iptal oldu :) dışardan düzgün run yapabilmek için bilen bilir guildde olman lazım pugdan çok zor hc run.Charı taşımak için guildden maini çıkardım ki daha önce onlarca kez başkaları defalarca char çıkarıp çıkarıp geri almalarına rağmen alt charlarım officerlıktan çıkarıldı :) yetmedi var olan DKPlerimi kestiler :)
    Kendisinin tanklık anlayışı tamamen tüm işleri OT'a yıkmaktan ibarettir.Ben mükemmel bir tankım demiyorum ancak kendisi 0'dır. 2 adım geri gelmek bile ona zor gelir ve bunu yüzüne vurduğunuz zaman size bağırır çağırır otoritesini kullanarak size köle gibi davranır.
    Eu guild olmasına rağmen discordda haftalardır 1 kez bile ingilizce raid kurulmamıştır.Bütün main runları 6k+ olarak duyurup eş dost akraba kasılır ancak LK yine kesilemez.Umarım kısa zamanda bolca achieve alırlar ve ingilizce öğrenirler.Kendilerine başarılar diler bir daha karşılaşmamayı umarım.

Brugorian / Eski Officer
    LOL

11. May 26, 2020  
    Gün geçmiyor ki yeni bir dramla karşılaşmayalım. Bana makul bir kritik gibi geldi, şaşırmadım. Yıllardır değişmemiş bir muhabbet... Beyefendilik çizgisinden de çıkmamışsınız bayım, takdir ediyorum.

Alexa, yıldız tilbe çal

12. May 26, 2020  
    Yorumu yazan "mrextraneus" kendisi zaten aramızda FAILMAN olarak bilinirdi çıkmasaydı zaten atacaktık. Ayrıca kendisi gibi it köpek arkadaşlarına da buraya yorum yazdırması hiç umrum değildir. Şimdi dağılın da kendi önünüzden yiyin.

Samhainn

13. May 26, 2020  
    Kaliteni belli ediyorsun aranıza failman olarak officerlar mı alıyorsunuz kuruluşunuzdan beri birlikteyiz kadir TC guildinden beri birlikteyiz it köpek diye konuştuğun kişiyi tanımıyorum sizi bilen biliyor demek ki.Boş yorum yapma herşey ortada

Edit : Ayrıca öyle bişey yapacak olsam aranızda hala kardeşim bulunmakta ve kendisi officer xD ona derdim ayrıl guildden diye.Bana yapılan muamele budur bende bu yüzden ayrıldığımı belirttim kolay gelsin başarılar.

14. May 26, 2020  
    Şimdi dünden beri okuyorum yazıları sadece açıkcası şu yazına takıldım ben senin açıkcası "eş dost akraba kasılır ancak LK yine kesilemez." 3 haftadır lk kesiyoruz ki guildin içerisindeki yaptığımız toplama 3 haftadır oluyor ondan öncesi pug gidiyorduk kaldı ki senin yaptığın son hareketi yazıyroum kemal düşman olmuşsun yada olmamışsın.. Bizden birisi ile hiç bir şekilde konuşmadan main karakterini guildden çıkarttın oturup warriorun ile dedin ki main yapın tamam dediler yaparken guild chatın ortasında 640 dkp var dedin bende orada yazdım guildden çıktığın için main karakteri ile sıfırlandı dedim ki bu hangi guilde gidersen git böyledir ben bugüne kadar kimsenin dkp'sini geri vermedim guildden giden kişilerin verdiğimiz bir kişi oldu onuda sende biliyorsunki adamla senin kavgaların oldu ve çıktı kişi yabancı bi arkadaş idi sonrasında zaten kendisi çıktı item vs almadan benim arkadaşlarım arasında forumda bilen kişiler vardır. 1 kere raid girip item almamıştır. Gelelim 2ci runların kaldırılmasına biz kendimiz seni kötülemek amacı ile yada trollemek amacı ile alt runları kaldırmadık sende biliyorsunki alt runların eziyetlerini kendinde çektin oturup adam olmayışı vs gibi olaylardan dolayı iptalini sağladık Sfs bugun hangi guildin kadrosuna gidersen git bir sıralama vardır. ilk Questi bitiren sonra 2ci 3cu 4cu diye devam eder sende biliyorsunki sfs olayını ilk Samhainn bitirdi sonrasında sıralamada sen vardın oturup haksızlık olduğunu düşünüyordun burada gelip yazdıklarını keşke bizden birisi ile paylaşımında bulunsa idin.Bütün main runlar 6k+ kurulması için çabanın içerisinde sende vardın oturup buradan yazdığın şeylerin sebeblerinde kalıyorsun gelelim fail olayına anladığım kadarı ile bane run içerisindeki ot nin görevleri hakkında bilgin olmayışı seni buraya yönlendirdi anladığım kadarı ile bakar isen bane de lk da bütün hamallığı ot yapar bunu öğrenmen dileği ile."Edit : Ayrıca öyle bişey yapacak olsam aranızda hala kardeşim bulunmakta ve kendisi officer xD ona derdim ayrıl guildden diye" kardeşinin kendi birey olduğunu düşünüyoruz biz açıkcası kardeşin çıkmak isteseydi açıkcası bizim ile kalmazdı diye düşünüyorum. bunun üstüne konuşmaya gerek olduğunu düşünmüyorum. Umarım tekrar diyorum açıklayıcı ve net bir şekilde yazmışımdır.Başarılar dilerim sana umarım düşündüğün yerlere gelmen dileği ile.

12 Last