1. Gildia Frostmourne

    Witam. Ponieważ nikt nie kwapi się, aby wystartować z polską gildią na nowym realmie, postanowiłem wyjść z obywatelską inicjatywą. Postanowiłem stworzyć casualową (przynajmniej na starcie) gildię której głównym celem będzie pokonywanie contentu PvE na trudności 10 man + 10 man HC. W miarę postępów, jeśli gildia będzie się rozwijać, utworzy się grupy 25 man. Jeśli pod tym postem zbierze się kilku zainteresowanych, postawię nam discorda. Zachęcam do pisania komentarzy i podrzucania wszelkiego rodzaju pomysłów. Myślę, że razem uda nam się stworzyć miejsce dla rodaków bez parcia na hardcore'owy progress, a w którym będą mogli pokonać wszelkie wyzwania jakie stawia przed nami dodatek. Pozdrawiam wszystkich serdecznie :)

  2. Brzmi dobrze. Osobiście nie mam za dużo czasu na granie w tej chwili, ale chętnie bym pyknął jakiś Naxx/Uldu parę razy w tygodniu.

    Będę grał shadow priestem albo demo lockiem, raczej w hordzie.

  3. Z chęcią dołączę, będę mainował paladyna ret (tank off spec), zrobie pewnie też drugą postać w zależności czego gildia będzie potrzebowała

  4. ja mogę też grać warrior dps po hordzie




  5. Zapraszamy wszystkich chętnych do wspólnego raidowania po stronie alliance do gildii Ace of Space.
    Aktualnie grupujemy się na 10man Naxx10/OS/EoE więc zaczynamy dopiero z progresem.
    Szukamy aktualnie praktycznie wszystkich klass/speców za wyjątkiem Paladynów ;)

    Kontakt w grze to : Sebwhite (GM) bądź do mnie : Maniec
    Discord : https://discord.gg/n4MNX7C

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •