1. Lordaeron - reset kont, gildia

    Dopiero zaczynam na tym serwerze i ogólnie z wowem i gdzies na forum wyczytałem o resecie kont. Pytanie mam takie czy wszystkie konta sa usuwane i jest np. nowy sezon czy to usuwane sa tylko nieaktywne konta po jakimś czasie. Czy ktos wie kiedy będzie taki reset?
    Mam jeszcze pytanie czy ktoś zna polskie gildie po stronie hordy które przyjmuja na low lvl (mam 20lvl gram blood elfem).

    Z góry dzięki za pomoc :)

  2. Niedawno były usuwane jedynie nieaktywne postacie na niskim levelu, żeby chyba tylko nicki zwolnić. Aktywne postacie, nawet te na 1 levelu nie były usuwane. Co do nowych sezonów itp. to ma być nowy realm Frostmourne i tam co 3 miesiące mają być odblokowywane nowe rzeczy. A co do gildii to niestety nie pomogę, nie gram w hordzie.

  3. Dzieki :)
    Mam jeszcze 2 pytanie czy wie ktos jak można wbić lvl specjalizacji np. enchantingu i jak wbija sie lvl ridingu (Czy jeżdżąc na mountcie?) oraz czy zna ktoś jakiś dobry poradnik dla Frost maga (talentów itd.) i jakis kanał z filmikami jak przejść low lvl dungeony (którędy pójść aby dojsc do bossa szybko a nie chodzić nie wiadomo gdzie :) )

    Z góry dzięki za pomoc
    Edited: April 11, 2020

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •