1. May 23, 2020  
    Tegnap ütöttünk egy 8 fős Naxxramas 10-et, aminek eredménye: Glory of the Raider (10 player)
    Így már 4 guild tagunkat is láthatjátok Plagued Proto-Drake-en repkedni, hamarosan a többieknek is lesz.

  2. May 24, 2020  

  3. May 26, 2020  
    A mai napon teljesítettük a Glory of the Raider (25 player) achievementet, így mostantól Black Proto-Drake-en is láthattok minket.
    Ezzel a T7 content minden kihívását teljesítettük.


  4. Szia Varix!

    Taurira tervezitek a visszatérést július 25-én?


  5. Hali!

    Nem. Azt hiszem itt pont akkor nyílik meg egyébként Ulduar.


  6. Kiemelt TGF a main raider csapatba:

    - 1x Holy Paladin
    - 1x Retribution Paladin
    - 1x Marksmanship Hunter

    Elvárások:
    - értelem
    - aktivitás minden raid napon
    - raid tapasztalat
    - 4k+, igényesen összerakott PvE gear
    - 2 fullos proff

  7. Progress és keresett kasztok frissítve! Várunk minden progresselni vágyó játékost.

  8. Progress és raid időpontok frissítve!

  9. A tegnapi napon sikeresen leütöttük Ulduar 10-ben Algalont, még hozzá achievementre: Herald of the Titans (2020.08.03) A killünk alliban az első, a realmon az ötödik, a Herald pedig realm szinten a harmadik, ha minden igaz (sajnos tűpontos adatunk erről nincs).
    Edited: August 9, 2020

  10. Augusztus elején kicsit beütött nálunk a nyár, így a progressünk is lelassult, 5 hard mode-ot (XT, IC, Hodir, Thorim, Freya) tudtunk farmolni stabilan 25-ös raideken minden ID-n. A héten elkezdtünk újra progresselni, aminek köszönhetően közel kerültünk a Mimiron 25 hard mode killhez (kétszer jutottunk el sikeresen, közel teljes létszámban P4-ig), illetve könnyedén le tudtuk ütni Vezax-ot hard mode-ban.
    Célunk az, hogy a következő néhány ID-n full hard mode-ra bővítsük a progressünket és kimaxoljuk a T8 contentet.

    Raidelni és progresselni vágyó embereket továbbra is keresünk! TGF-fel kapcsolatos minden információ megtalálható ezen topik első posztjában.

  11. A guild sajnos befejezi aktív pályafutását a realmon és egyelőre a Warmane szerveren is. Sajnos alli oldalon nem találtunk megfelelő utánpótlást a kieső emberek helyére, így a progresselés ellehetetlenült, farmolni a meglévő progresst pedig sok játékos számára (ebben benne vagyok én is) nem elegendő.

    Innen is köszönöm mindenkinek, akivel együtt játszottam a szerveren az elmúlt 1,5 évben és további sok sikert nekik, illetve a többi magyar guildnek!

First 12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •