1. May 12, 2020  

Türkiye saati ilet 10:00 da başlayan latency belası

İnternette herhangi bir problem yok iranlı arkadaşlarımda en ufak bir sıkıntı olmamasına ragmen oyuna giriş yaptıgım anda 6000 ms civarlarında oyunda cebelleşiyorum. Aynı sorunu yaşayan türk bir kaç arkadaşım daha var sizlerde durum nasıl ?

2. May 12, 2020  
    Bende de sabahtan beri aynı 6000 civari bi ara düzeldi 30 dk geçti tekrar basladi diger arkadaslarda hiçbir sorun yok ama server kaynaklı yapcak bisi yok

3. May 12, 2020  
    Hangi ilden oynuyorsunuz? Bir de kullandıgınız internet şirketi hangisi ?

4. May 13, 2020  
    İstanbul superonline 50mb download 20mb upload, dün akşam düzelmişti bu sabah yine aynı

5. May 13, 2020  

6. May 16, 2020  
    Ben de istanbul'dan baglanıyorum Uydunet var. Lag sorunu yok, 2 senedir cok hızlı. Lag olması icin ceşitli sebepler olabiliyor.
    1) Hizmet aldıgınız internet şirketindeki sunucu bakımlardan dolayı.
    2) Sizin sunucu ile server sunucusu arasındaki uzun trafik
    3) Wifi üzerinden baglanıyorsanız agın direk degil de dolaylı yollarla size ulaşması yani aradaki kapı, duvar engel faktörleri
    4) Modeme baglanan şahısların youtube v.b sitelerde download yapmaları.
    5) Kullandıgınız modem'in ömrünü tamamlaması :))

Yıllardır MMORPG oynayan biri olarak genelde lag sebepleri bu sekilde tespit edildi. Umarım sizdeki de en kısa zamanda düzelir.

7. May 21, 2020  
    Ben de istanbul'dan baglanıyorum Uydunet var. Lag sorunu yok, 2 senedir cok hızlı. Lag olması icin ceşitli sebepler olabiliyor.
    1) Hizmet aldıgınız internet şirketindeki sunucu bakımlardan dolayı.
    2) Sizin sunucu ile server sunucusu arasındaki uzun trafik
    3) Wifi üzerinden baglanıyorsanız agın direk degil de dolaylı yollarla size ulaşması yani aradaki kapı, duvar engel faktörleri
    4) Modeme baglanan şahısların youtube v.b sitelerde download yapmaları.
    5) Kullandıgınız modem'in ömrünü tamamlaması :))

Yıllardır MMORPG oynayan biri olarak genelde lag sebepleri bu sekilde tespit edildi. Umarım sizdeki de en kısa zamanda düzelir.
    Youtube üzerinde, 4K video izleyebiliyorken (hiç takılmadan, akıyor :), Speedtest üzerinde, 0.30 kb download hızı alıyorlar kardeşlerimiz. Bunun sebebi, TTNET 'in (Turk Telekom) internetinize el koymasıdır. En kısa sürede, internetinizi değiştirmenizi tavsiye ederim.