1. May 26, 2020  

Önemli Tavsiye

Belkide forumda yazılan her şeyi tek tek okuyorum. Türk forumunda anladığım kadarı ile bir şeye değinmek istiyorum. Türk guildleri ne yazık ki kendi 10, 15 kişi kendi içerisinde eğlenmek üzerine oynuyorlar. Ve sanırım brnim de deneyimlediğim kadarı ile bu guildlerden hiç bir şey olmaz. O yüzden sizlerde öneri istiyorum. İngilizce bildiğimden dolayı hiç bir sıkıntı çekmeyeceğimi düşünerek daha sıcak yardımlașmayı seven, oyunu SADECE 2 3 boss keserek eğlenildiğini sanmayan, kendini yada guildini 100lerce guild arasında tek görmeyip neyse uzar gider. İngilizce bilen bir Türk oyuncuyu içerisine kabul edebilecek bir english speaking guild arıyorum. Tavsiyeleri realm ve faction olarak yazarsanız aşırı mutlu olurum. İyi oyunlar iyi bayramlar dilerim.

2. May 26, 2020  
    Guildler çok var. Siz ne tür oyun oynuyorsunuz onu söyleyin ona göre yönlendirme yapayım.
    Forumda realm isimleirnin altında Recruitment sayfaları var. O sayfalarda, Guild bilgileri ve oyun hedefleri yazıyor. Bakabilirsiniz;

3. May 26, 2020  
    Evet recruitment kısmını da dolaşıyorum, warmane discord üzerindeki guild kısmına da bakıyorum. Fakat sizden istediğim daha önce deneyimlemiș olmanız hani ben buraya girdim çok iyi falan filan gibisinden. Realm icecrown. Side Alliance. Çoğunluk pve oynuyorum. 1 hafta boyunca yapılabilecek tüm raid leri yapıp kalan zamanlarımda sürekli bg ve wg spamlıyorum. Ve neredeyse sürekli wg de seni görüyorum mb ler hakkında iyi söylemlerin var :) neyse deneyimlemiș arkadaşlar yada senden öneri bekliyorum. Tekrardan iyi günler

4. May 26, 2020  
    Wintergraspda artık M-boxerlara karşı ally mboxerları örgütlüyorum, başka türlü kazanılmıyor :)) PvP konusunda yardımcı olabilirim hangi guildler, nasıl vs ancak çiçek-böcek kesme guildlerinde hardcore guildler de var, leveling guildler de var günlük Heroic, fos-pos, os/toc raid dönenler orta seviye guildler anlayacağınız Gearscore düşük yada achievement yok ise hardcore pve guildlerine giremezsiniz, bence orta seviye deneyin işinize yarar en azından o tip guildlerde yardımlaşma oldugundan rahat yer bulursunuz. Globalden bakın, yeni acılan guildlere girin, trinket / offspec gear kasarsınız. PvP gearları desteklersiniz bonus olarak.

5. May 26, 2020  
    Ya wg o kadar saçma oldu ki artık, horde tarafından wg ye katılan gerçek oyuncu sayısı 20 30 falan. Bir ara seviniyorduk mb ler araç kullanamıyor diye bir tane dk mb var (dk mb de ne alaka ise bize free hk veriyor) o arkadaş araç kullanmayı da öğrenmiş şimdi tek başına girebiliyor içeri. Tabi alliance pvp gücü yadsınamayacak düzeyde gerçekten iyi çarpışıyorlar. Konuya gelirsek tavsiyeni okudum araştırmaya başlıyorum. Teşekkürler tekrardan

6. May 28, 2020  
    Hocam bende servera yeni başladım icecrown alliance kısmında harcore olmayan pvp/pve karışık türk/ yabancı hangi guildleri onerebilirsiniz?

7. May 28, 2020  
    Çok büyük bir allianca pve guildinde sadece alım yetkisine sahip officer im. Guildi kısaca tanıtmak istiyorum. Kalabalık bir guildiz. 1 günde 1 rs, 1 icc25, 1 icc 25 hc kesin oluyor. Haftada 1 rs 25 hc yapılıyor. Sadece çarşamba günleri raid yapmıyoruz. Çarşamba günleri icc10, icc10hc, voa10, 25,toc 10 toc 25 togc10 togc25 naxx25, ulduar 25, bt25, karazhan vb düşük seviye raidler ve tmog raidleri kuruluyor. Alım sınırımız yok. Herkes gelebilir takvimden kayıt olabilir. Ayrıca guild chat muhabbetine ve guild deki yardımına göre rank artımı mevcut. Guildde ne kadar aktifsen, ne kadar gir gir muhabbete katılırsan guildbankasina erişim imkanı sağlıyor. Neyse guild alımı için forum üzerinden özelden ulaş bana bende diğer officer arkadaşlara ismini vereyim. Al derlerse inv atarım.