1. June 5, 2020  

    Czy gra ktos z Champions of Poland? // szukam gildii

    Czesc!

    Dawno temu mialem przyjemnosc grania w gildii Champions of Poland na moltenie, czy orientuje sie ktos czy jacys gracze sa jeszcze aktywni? Jesli tak to na jakim serwerze i po jakiej stronie?

    Grajacy wtedy moga mnie poznac po nickach Topek, Takzetego, Walecznyy.

    Jesli jednak nie uda sie odnowic starych znajomosci to chetnie dolacze do polskiej gildii, doswiadczenie mam na calym kontencie WoTLK, po ICC25HC 12/12 i RS25HC.
    Gram heal/dps, wrocilem dopiero wiec moge sie dostosowac co do serwera, strony jak i klasy, choc preferowal bym szybszy realm, nie jest to jednak wymog.
    Ulubione klasy to druid / rogue / warrior.

    Pozdrawiam

  2. June 5, 2020  
    No siemasz mordeczko!
    Wbijaj na Lordaeron oczywiście do Ally. Jest Darloenor i Spiritualix.

  3. June 6, 2020  
    Hello Twist, no wlasnie wczoraj zlokalizowalem ISO na Icecrownie i chyba tam tez jestes? :X
    Nie mam zbyt wiele czasu, a wlasciwie to mam sporo czasu ale nie moge nie wiadomo ile siedziec przy kompie wiec mysle o szybszym niz 1x realmie ;) Siedze w chacie po operacji achillesa i zbyt dlugo z noga unieruchomiona siedziec nie moge.
    Anyways wbije i tu i tam chyba i zobacze jak to idzie, widze Gwardia tam. Spoczko, na weekend albo po sie odezwe, na razie staram sie oszczedzac gire. :)

  4. June 6, 2020  
    Na Icecrown kiedyś grałem i w sumie w ostatnią środę coś pograłem na warku, ale głównie to siedzę na x1 bo większa frajda z raidowania ;) Wyślę Ci na PW swoją nazwę discord to możemy się jakoś zgadać, Spirito się na pewno ucieczy :p

  5. June 8, 2020  
    Siemka
    Można się do was dołączyć na jakimś serwerze ?
    Mam postać na Frostmourne i to moja pierwsza styczność z WoWem ale przeszedłbym nawet na inny serwer. Łatwiej by mi było pozyskiwać informację od doświadczonych graczy w ojczystym języku :D Aktualnie spędzam godziny w googlu i youtube :D

  6. June 9, 2020  
    Gildia "Gwardia" na Lordaeron :)
    Jesli grasz na innym serwerze to widzialem ISO na Icecrownie.

  7. To jednak dałeś się namówić na x1 :D
    Wbijam do was na serwer. Możesz zostawić na siebie namiar.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •