1. Trazim Balkanski guild

    Zdravo svima, Warlock sam igrač na icecrownu sa 6k gs, spreman za raidanja i vrlo aktivan. Trazim balkanski guild sa kojim cu moci da raidam vise puta sedmicno, i sve u svemu da se zabavimo :)


  2. Preporučujem ti guild "Stara Goveda". Aktivan guild, svi su u njemu su dobri i mislim da ćeš se uklopiti lagano.
    Javiš se Cyberthrone ili Odanost na serveru (Icecrown). Ne znam da li još primaju članove jer ih je bilo baš dosta ali eto, ja sam ti preporučio. :D

  3. NE bih ti preporucio ni jedan balkanski gild jer mi smo vise na svoju ruku, vucemo na salu i druzenje vise nego na ozbiljnost. Bio sam u vecini balkanos gildova i kad se nesto desi neki fail i pitas krivca a on odgovori "ma druze nisam ja ovdje zbog raida nego da ubijem vrijeme" ili dodju pijani ili nece namjerno da citaju guide za klasu i poslusa pametnijeg te sa bis likom pravi 9k itd itd... nista te vise ne moze iznenaditi. Warlock je dobar, samo ce ti svaki gild insistirati da igras demo a isti je pomalo pasivan/dosadan. Osim u slucaju kad vec ima demo u grupi pa da ti igras affli jer je zanimljiviji.
    Opet ti kazem mani se cistih balkanskih gildova, ili ako vec hoces trazi neki polu nas a polu strani gild. Jer tu balkanci podviju rep i ne ponasaju se bahato i neodgovorno te ispostuju raid u fulu. Ima jedan dobar icecrown/alliance guild takav ali necu da ga reklamiram ovako, ima dosta nasih ljudi i ima stranaca. raspitaj se ingame o imenu gilda

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •