1. Hesabım çalındı, ne yapmalıyım ?

mstfyldrm kullanıcı adlı hesabıma en son 15.17.2020 tarihinde giriş yaptım. 17.07.2020 ' de denedim fakat giriş yapamıyorum.
    Mail adresime kod gönderdim şifre sıfırlamak için, fakat mail adresimi de değiştirmişler. Acil dönüş sağlanmasını bekliyorum. Hesapla ilgili tüm eski bilgileri paylaşabilirim.

2. Burada paylaşım yapmadan önce ticket sistemi kullanarak ticket açtınız mı ? Bu tip durumlar için ticket açar iseniz daha hızlı yardımcı olurlar forumda pek böyle konulara bakmıyorlar.

3. Merhaba,
    ''mstfyldrm'' hesabınız ile kayıt olduğunuz email adresine, size bırakacağım link üzerinden tekrardan yeni şifre talep edebilirsiniz veya email adresiniz değiştirilmeden önce, Warmane ekibi tarafından sizlere bir mail gönderilmiş olması gerekiyor oradan tekrardan iletişime geçebilirsiniz ve böyle bir şey talep etmediğinizi belirtebilirsiniz.

Link: https://www.warmane.com/account/retr...e=emailrevert&

4. Buradan defalarca şifre sıfırlama işlemini denedim. Fakat mail adresime herhangi bir mail düşmüyor. Sanırım Account ' a bağlı mail adresimi de değiştirmişler. 15.07.2020 tarihinden sonraki mail değiştirme, şifre değiştirme vb. işlemleri nasıl iptal ettirebilirim bununla ilgili yardım ederseniz sevinirim. Son güne dair yaptığım tüm işlemleri de paylaşabilirim, Bu account ' u molten wow zamanından beri kullanıyorum. Son bir kaç aydır tekrar aktif oynamaya başladım. Önce 80 level bir shaman kasıp. Daha sonra dk 80 level kasıp onu oynadım. Bu arada 20 level bir night elf dudu kastım. Dk ya gear kastıktan sonra 1 haftadır shamanı oynamaya başladım. Son gün shaman'a 400 engineer kastım hatta

5. Dostum eğer mail adresin gitti ise dediğim gibi geri alman için öncelikle bir ticket açacaksın sonrasında oraya derdini yazacaksın onlar senden bir kaç bilgi isteyecekler son girdiğin ip adresi bir öncelik mail adresin karakter bilgisi ve üyelik bilgisi tarzında bunları doğru ve eksiksiz bilgilendirmesini yapar isen sıfırlama mail gelecek senin son kullandığın mail adresine oradan şifreni sıfırlayabilirsin.