1. Yaklaşık 3 aydır guilddeyim, şu ana dek gördüğüm keskin bir hoşnutsuz davranışa rastlamadım, ne oyunculardan nede yetkili kadrosundan. Yaş itibari ile genç bir kadro tarafından yönetiliyor guild, tabi yetkili kadrosunda girebileceğiniz her guildde karşılaşağınız iyi polis kötü polis durumunu yaşatan yetkililerde mevcut ama dediğim gibi, takılacağınız seviyede bir rahatsızlığı yok. Oyuncu potansiyeli yüksek, yetişecek tonla adam var, haftalık şuan 3 icc yapılıyor (bazen ise 4), "hemen hemen" her oyuncu en azından bir karakteriyle raidde yer bulabiliyor. Destek verildiği sürece guildin zamanla endgame guild seviyesine geleceğine inanıyorum, bu arada içinde bulunduğum raidlerde officer boost olayına denk gelmedim, onun için böyle bir şey söyleyecekseniz gelecek sefer ekran görüntüsü paylaşabilirseniz, insanları bilinçli olarak yanlış yönlendiriyor durumuna düşmezsiniz. Sondan bir önceki post için söylebileceğim şey şu, kendini beğenmiş insanlar her yerde var, böyle bir yargılama yaparken kendinde de bu görmüş olman gerekirdi, raidler sadece boss keselim, sonra çıkalım olayının çok daha ötesinde, eşya toplamakta, eşya bekleyip dkp savaşlarına girmekte pve nin parçası, ayrıca guildde ms/os sistemi mevcut, gerçekten aç gözlü bir kişi de oynasa, insanların o özelliğini görmemiz pek mümkün değil. Yazıyı uzun tutmamın, yazmamın sebebine gelince, ben guildin çabalarına rağmen yıpratılmaya çalışıldığına inanıyorum, dünkü raidden sonra dahada bir emin oldum. Tek isteğim insanların yanlış yönlendirilmemesi, eğer bencillik etmeyip kendinizi geliştirirken guild içinde elinizden geleni yapacaksanız gelin. Yetkililere verebileceğim tek tavsiye ise, elinizdeki oyuncuları iyi değerlendirip, kadronuzu sıkı tutmanız olacaktır. İyi oyunlar.

2. uzun zamandir guild'teydim 6k+ gear score'um olmama ragmen hic radilere katilamadim nedense kimsenin haberi olmadan kuruluyoz raidler kendi arkadas aralarinda yapiliyor hep bende katilabilirmiyim yazmama ragmen geri cevap bile yazan olmadi guild'te :) ve baktigim zamanda dusuk gear score'lu kisilerde vardi aralarinda raidlerde :) yani kisacasi kendi aralarinda birki arkadas grubu yapio ne yapiorsa geri kalanlara birsey yok sadece guild'te bos bos bulunuyorsun yardimlasmada pek olmuyor alt karakter acmistim mesela kac defa yazmama ragmen gelipte kimse yardim etmedi en basitinden bi fos pos farmlamiya :)

3. Öncelikle yazacağım şeyleri hem ANKA hemde MORIA'da bulunmuş olduğum süreye dayanarak yazacağım ve kesinlikle dürüst olacağım.

ANKA ve MORIA'da bulunan bir sorun var. Ben ve benim gibi onlarca oyuncunun çokça şikayet ettiği ve bunun üzerine yoğunlaşılmadığı bir durum.
    Guilde yeni gelenleri raide almama sorunsalı. Evet bunu iki guild'de de çok yaşadım.
    ANKA'da 4
    MORIA'da toplam 0 raide girebildim. (ki 4. run saçmalığı için sırf premiumum yok diye sabahın 10'undan beri çarı offline yapmamak için elimden geleni yaptım)

Bir diğer saçmalık "Yaşamamış olmama rağmen" MS değiştirme olayının sadece 1. runlarda olması. "Neden MS - OS full olan bir adama ms değiştirme hakkı tanırsın ki?"

Sadece gömerek bitirmeyeceğim yazdıklarımı. Oyuncuları Officerlerı falan çok kibar ve hoş görülü fakat şunu da belirtmek istiyorum.
    Raide almadığınız kişi sırf guildden çıktı diye arkasından konuşmanız hoş bir davranış değildi.
    Keza arkamdan konuştuğunuzu alt çarımla guildden çıkarken görmem biraz derinden yaraladı beni diyebilirim.

Her neyse umarım sonununuz ANKA gibi olmaz ve dediklerimi dikkate alarak daha büyük bir oyuncu kitlesine hitap edersiniz.

Saygılarımla..
    -Amyniyiaxz

4. En kalabalık guildden kimseye ulaşamıyorum Ally a geçtik moria var diye ama...Dc adresi bilgisi alabilir miyim acaba

5. kolay gelsin alımlar devam mı? BeeDeeLive#1645 dc üzerinden görüşmek isterim sizinle

6. Moria guildinin başarılarının devamı dileriz Kalitenizden ödün vermeden devam Carantina Guildi (Horde)

First 12