1. outland de guild arıyorum

Herkese merhaba,
    Oldschool mmo oyuncusuyum.Ultima online ve dark age of camelotu uzun süre oynadım.Wow uda ilk çıktığı andan itibaren son paketine kadar oynamaya devam ettim.Outland serverında horde yada ally pve guildi arıyorum.

2. Olmayan realm'de guild nasıl arıyorsunuz? TBC realm çoktan kapandı. Bir projeydi açıldı, iyi bir ilgi gördü sonra millet 70 lvl olunca raidler, bgler derken hevesi kaçtı, realmi bırakıp tekrar wotlk realmine geçtiler ve proje son !

3. Olmayan realm da peki nasıl karakter açıp oynayabiliyorum?.Ekran görüntüsü atmamı ister misiniz ?

4. 100-150+ online oyuncu var onlar da öylesine vakit geçiren, yada senin gibi yeni başlayan ve serverın geleceği ile ilgili bilgisi olmayan oyuncular. Geriye kalanlarda bir umut "Başladıgındaki gibi bir gün belki kalabalık olur" düşüncesiyle karakterlerine devam eden oyuncular. Realmin ismi ana websiteden kaldırıldı yakında top-yekün kaldırılır çünkü TBC projesi iyi bir başlangıç yapsada sonunu getiremediler. Realm ile ilgilli yöneticiler*gm ler ilgisiz kaldı. Etkinlikler düzenlenmedi. Ve sonlandırıldı. Karakterine boşuna vakit yada emek harcama ilerleyen günlerde R.I.P olacak karakterin..

5. Teşekkür ederim.pve yapabilmem için hangi serverı ve tarafı seçmeliyim?

6. Teşekkür ederim.pve yapabilmem için hangi serverı ve tarafı seçmeliyim?
    Sayabildiğim kadarıyla son aktif durumlarına göre Icecrown realmde 5, Lordaeron realm de 3, Frostwolf realm de 1 adet TR guildi var hepsi de PvE ci. Yorulmadan sabah aksam (Sabah kalvaltıdnan sonra girip, akşam server restart atana kadar) bol bol dungeon kovalıyorlar. Aralarından birini seçebilirsiniz. Ancak hepsi Wotlk 3.3.5a patch.

7. tekrar teşekküre ederim.iyi oyunlar