1. Pomoc

    Imam problem sa igricom.
    Kada udjem u icc raid, odem do icc-a, prodjem kroz portal i kada mi ocita slika igrica kresuje.
    Sumnjam da je do grafike. Par minuta pre toga sam igrao ICC na istoj grafici i nije se to desilo.
    Pomislio sam cak da nije i do ID-a ali takodje sumnjam i za to s'obzirom da igrica kresuje, koliko znam trebalo bi da me porta u raid i da ne vidim clanove mog raid-a dok ne prihvatim njihov ID. ( Ja se toliko razumem oko ID-a, ako gresim molim vas ispravite me da bih znao :) )
    Hvala unapred.

  2. Koji error dobijes kad ti igra kresuje?

  3. udju u wow folder> obrisi cache file < probaj da udjes u icc

    ako i dalje imas problema probaj da pogasis sve addone i da udjes u icc ako se problemi i dalje javljaju onda je ili do clienta ili do tvog pc

  4. udju u wow folder> obrisi cache file < probaj da udjes u icc

    ako i dalje imas problema probaj da pogasis sve addone i da udjes u icc ako se problemi i dalje javljaju onda je ili do clienta ili do tvog pc
    Resio sam uz pomoc brisanja cache file, hvala vam :D

  5. Pozz drustvo kako da kupim i da jasem mounta,kako je to moguce?

  6. Pozz drustvo kako da kupim i da jasem mounta,kako je to moguce?
    Level 20 - prvi mount 60% brzina
    Level 40 - brzi mount 100% brzina
    Level 60 - Flying mount (outland) 150% brzina
    Level 77 ili 68 ako imas neki level 80 karakter koji moze da kupi knjigu - 150% flying (northrend).

    Kad dodjes 20 level onda ides kod trenera, dobices mail u mailboxu i otvoris ga i imaces quest koji te tacno vodi do njega.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •