1. oyunu nasıl indirebilirim?

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
    Edited: August 31, 2020

2. Öncelikle aramıza hoş geldiniz. Oyunu çok uzun zaman önce indirdiğim için yanlış hatırlıyor olabilirim. Lakin, bilgisayarınızda utorrent yada bittorrent yüklemeniz gerekiyor. Önerim google a utorrent yazıp kendi sayfasından ücretsiz versiyonunu indirip kurman. Sonrasında site üzerinden donwload kısmından istediğin patchi seç. Eğer chrome kullanıyor isen seni direk olarak utorrent bağlantısına yöneltiyor. Ekstra bir işle yapmana gerek kalmadan torrent indirmesine başlıyor. Ve hatırladığım kadarıyla torrent dışında indirme yöntemi yoktu. Umarım halledersin. Iyi oyunlar.

3. Şimdi kontrol ettim. Aynen dediğim gibi magnet torrent linki veriyor. Arama çubuğuna warmane.com yazarsanız. Warmane ana sayfasına gelirsiniz. Sonrasında üstte download kısmı mevcut. Oraya tıkladıktan sonra istediğiniz patchi seçin ve geri kalan işi torrentiniz yapsın. Tekrar ediyorum, google.com a utorrent yazın. Sonra indirip kurun. Kurduktan sonra warmane.com sitesine gidin. Download kısmından istediğiniz paketi ve işletim sisteminizi seçin. Sonra tarayıcınızda yani internete girerken kullandığınız programda üst tarafta magnet link sizi utorrent e yönlendiriyor uyarısı çıkacak. İzin verin. Sonra otomatik olarak torrent tarayıcınız açılacak ve indirme başlayacak. Sonrasında indirdiği yerden wow.exe ye tıklayarak oyuna başlayabilirsin. 16 gb kadar bir boyutu var. Yada herhangi bir wotlk 3.3.5a paketini internetten indirebilir sonrasında oyun dosyaları içerisinden realmlist warmane.com olarak ayarlanıp oyuna bağlanabilirsiniz. Sizin verdiğiniz link tahminimce sadece path tam olarak bakmadım yanılıyor olabilirim ama kesinlikle bu site üzerinden yapılan indirme sizi öyle bir linke yönlendirmiyor. Hesap hırsızlığına veya bilgisayar virüslerine karşı dikkatli olun. Sorduğunuz çok iyi olmuş. İyi günler.

4. sizin dediğiniz gibi yaptım utorrent üzerinden hallediyorum şu an 18 gblik indirmeyi başlattım bekliyorum çok teşekkürler yardımınız için

5. Aynen doğrudur, geçmiş olsun. Son olarak torrentte indirme bittikten sonra ne yapmanız gerektiğini söyleyeyim siz yada başka birisi bilmiyorsa onlara da yardımcı olalım. Genellikle torrentler bilgisayarın indirilenler klasörüne kendine ait klasör açar ve oyunu onun içerisine atar. Eğer ki indirdiği yeri bulamaz iseniz. İndirdikten sonra utorrentteki torrente sağ tıklayıp durdur diyin. Gönderme işlemini durdurması lazım yoksa kopyalarken yada başka işlem yaparken hata verebiliyor. Durduktan sonra yine indirilen dosyaya sağ tıklayarak dosya konumunu aç a tıklıyoruz. Ve bizi direk olarak indirdiği yere atıyor. Ondan sonra isterseniz indirdiği dosyayı başka bir yere taşıyabilir. Yada wow.exe yi masa üstüne simge olarak gönderebilirsiniz. İyi oyunlar, iyi günler.

6. çok teşekkür ederim umarım başarabilirim oyunu :)