1. Icecrown-Twink-70-79

    Sziasztok! Kipróbáltam a szervereken a twinkelést, és azt kell mondjam sokkal élvezhetőbb mint a 80-as pvp, plusz indulnak raidek és gyakorlatilag a high end contentet leszámítva minden élvezhető 79 es szinten. Ami nekem nagy előny, hogy bármi ami kell gyorsabban könnyebben beszerezhető mint egy használható gear skill satöbbi 80 felett. Egy bajom van ami miatt indítom ezt a topicot, hogy jó volna 1-2 magyar akivel premade közös funolást lehetne 5fős instákon, de ami a legfontosabb premade(szerű) bg-zés, mert egy angol "Carried" nevű guildben vagyok kb mindenkinek 20k+ honorablekillje van és má ki vannak égve szarnak másokra így nem mondanám hogy nagy csapatjátékokat tolok velük. De ha lenne itt 4-5 ember akikkel együltt lehetne csapatot ha kell guildet összerakkni discordon taktikával dominálni egy egy bgt, vagy kihívásként le-legyőzni egy-egy igazán komoly horda twink játékost, számomra ez lenne az igazi élmény. Ha van valaki aki ilyen jellegű játékélményt keres Alliance oldalon, jelezze itt vagy játékban ( "Vesztes" karakter néven megtaláltok).
    Leszögezném tudok segíteni de nem vagyok egy PVP isten de jobban szeretem mint a durva raidszintű PVE-t, de nem kívánok okoskodni, csak egy chilles twink magyar pvp csapatot szeretnék, akár ha valakinek szabad raidmentes napon egy altal van erre ideje, kedve, valaki aki gyakorolna még az előtt hogy belevág a nagy 80as PVP barcketbe vagy, csak ha pvpzne nem akar több tízezer vagy forintot vagy órát beleőlni a BIS gear megszerzésébe, akkor szívesen várom a jelzéseiteteket!

    Üdv Vesztes!

  2. Sziasztok! Kipróbáltam a szervereken a twinkelést, és azt kell mondjam sokkal élvezhetőbb mint a 80-as pvp, plusz indulnak raidek és gyakorlatilag a high end contentet leszámítva minden élvezhető 79 es szinten. Ami nekem nagy előny, hogy bármi ami kell gyorsabban könnyebben beszerezhető mint egy használható gear skill satöbbi 80 felett. Egy bajom van ami miatt indítom ezt a topicot, hogy jó volna 1-2 magyar akivel premade közös funolást lehetne 5fős instákon, de ami a legfontosabb premade(szerű) bg-zés, mert egy angol "Carried" nevű guildben vagyok kb mindenkinek 20k+ honorablekillje van és má ki vannak égve szarnak másokra így nem mondanám hogy nagy csapatjátékokat tolok velük. De ha lenne itt 4-5 ember akikkel együltt lehetne csapatot ha kell guildet összerakkni discordon taktikával dominálni egy egy bgt, vagy kihívásként le-legyőzni egy-egy igazán komoly horda twink játékost, számomra ez lenne az igazi élmény. Ha van valaki aki ilyen jellegű játékélményt keres Alliance oldalon, jelezze itt vagy játékban ( "Vesztes" karakter néven megtaláltok).
    Leszögezném tudok segíteni de nem vagyok egy PVP isten de jobban szeretem mint a durva raidszintű PVE-t, de nem kívánok okoskodni, csak egy chilles twink magyar pvp csapatot szeretnék, akár ha valakinek szabad raidmentes napon egy altal van erre ideje, kedve, valaki aki gyakorolna még az előtt hogy belevág a nagy 80as PVP barcketbe vagy, csak ha pvpzne nem akar több tízezer vagy forintot vagy órát beleőlni a BIS gear megszerzésébe, akkor szívesen várom a jelzéseiteteket!

    Üdv Vesztes!
    Szia!

    Nekem 3 twinkem van / volt, most egy Warlockot húztam fel 79-re és épp most gearelem. Az a baj hogy sehol nem találok egy valamire való guideot a Warlock twinkelésről, elég kevés van belőlük, úgyhogy sanszos hogy magamnak kell kitapasztalnom. A neve egyébként "Dohanybolt". A mainem szintén PvP, 80-as ret pala, ha van 80-as karaktered akkor vele is mehetünk premadezni. Őt "Pumpjack"-nek hívják.

    Have a good one

    xx

  3. Sziasztok! Kipróbáltam a szervereken a twinkelést, és azt kell mondjam sokkal élvezhetőbb mint a 80-as pvp, plusz indulnak raidek és gyakorlatilag a high end contentet leszámítva minden élvezhető 79 es szinten. Ami nekem nagy előny, hogy bármi ami kell gyorsabban könnyebben beszerezhető mint egy használható gear skill satöbbi 80 felett. Egy bajom van ami miatt indítom ezt a topicot, hogy jó volna 1-2 magyar akivel premade közös funolást lehetne 5fős instákon, de ami a legfontosabb premade(szerű) bg-zés, mert egy angol "Carried" nevű guildben vagyok kb mindenkinek 20k+ honorablekillje van és má ki vannak égve szarnak másokra így nem mondanám hogy nagy csapatjátékokat tolok velük. De ha lenne itt 4-5 ember akikkel együltt lehetne csapatot ha kell guildet összerakkni discordon taktikával dominálni egy egy bgt, vagy kihívásként le-legyőzni egy-egy igazán komoly horda twink játékost, számomra ez lenne az igazi élmény. Ha van valaki aki ilyen jellegű játékélményt keres Alliance oldalon, jelezze itt vagy játékban ( "Vesztes" karakter néven megtaláltok).
    Leszögezném tudok segíteni de nem vagyok egy PVP isten de jobban szeretem mint a durva raidszintű PVE-t, de nem kívánok okoskodni, csak egy chilles twink magyar pvp csapatot szeretnék, akár ha valakinek szabad raidmentes napon egy altal van erre ideje, kedve, valaki aki gyakorolna még az előtt hogy belevág a nagy 80as PVP barcketbe vagy, csak ha pvpzne nem akar több tízezer vagy forintot vagy órát beleőlni a BIS gear megszerzésébe, akkor szívesen várom a jelzéseiteteket!

    Üdv Vesztes!
    Lordaeronon is van magyar twink csak nem sok bár igaz az immoral sem olyan aktív mint régen volt.Nekem személy szerint 11 twinkem van itt és nem nehéz gearelni őket attól hogy 1x realm.
    Edited: November 8, 2020

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •