1. Anticheat violation #3

    Witam Wczoraj wieczorem zalogowałem się na świat Icecrown po upływie 20 minut wylogowałem się z mojej postaci i chciałem się ponownie zalogować po czym wywaliło mnie z serwera logując się ponowie wyskoczył mi komunikat o ukaraniu mojego konta wiec zalogowałem się na stronę Warmane wow patrzę a na moich koncie pojawił się komunikat (Your account has been suspended for 4 weeks 1 day due to Anticheat violation #3)
    nie używam żądnych programów do oszustwa w moich plikach z gra znajdują się wyłącznie takie pliki jak HD modele postaci mpc oraz wierzchowce nowe tekstury budynków oraz gdy włączam grę pojawia się nowy login screen z Shadowlands oraz nowy kreator postaci który będzie wprowadzony w nowym pachu global wow na innych serwerach nie miałem problemów mogłem sobie spokojnie biegać po świcie gry nie martwic się o to że zostanę ukarany
    mam takie pytanie do was czy ktoś miał może podobny problem kiedy logował się do gry z plikami modyfikacji ?

  2. Nie. Jednak nie wydaje mi się, że modyfikacja tekstur i temu podobnych podchodzi pod jakikolwiek ban. W końcu to Twój Klient i najwyżej sobie zepsujesz rozgrywkę. Ja bym na pewno pisał do staffu o wyjaśnienie, bo miesiąc bana to się dostaje za na przykład ninjowanie na dungeonach. Na pewno nie miałeś żadnego dodatkowego oprogramowania ? ^^

  3. Oczywiscie, ze jest to ingerencja w pliki gry ergo ban. To samo od vanilli bylo na retailu. Odpowiednie podmienianie tekstur moze dac Ci przewage nad reszta graczy.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •