1. Herkesle herşey tartışılır, forumu soğutmayalım.

Herkesle herşey tartışılır, buyrun

2. Türkiye de herkesle herşey tartışılır mı diye başlanabilir ama ben Garrosh did nothing wrong diyorum. Koca savaşbeyini bataryaya çevirdi hain blizzard. thrall adı gibi köledir, voljin ve diğerleriyle yaşadıkları dönemde Garrosh a yanlış yapmışlardır, hadi fikrimi değiştir.

3. Türkiye de herkesle herşey tartışılır mı diye başlanabilir ama ben Garrosh did nothing wrong diyorum. Koca savaşbeyini bataryaya çevirdi hain blizzard. thrall adı gibi köledir, voljin ve diğerleriyle yaşadıkları dönemde Garrosh a yanlış yapmışlardır, hadi fikrimi değiştir.
    Bu bir yönetim tarzıdır, bence fikir değiştirmelik bir durum yok, sence öyledir bence böyledir. Garrosh ta kendince horde için en iyisini yapmak istemiştir thrall da ancak yöntemleri farklıdır. Garrosh daha ırkçı milliyetçi olduğu için sağcı orklar daha çok severken, thrall hep böyle bi avrupa özentisi, sol görüş.

Bkz :
    Garrosh Hellscream says: You will find no better partner in battle than an orc.
    Garrosh walks over to Gotura Fourwinds.
    Garrosh Hellscream says: The tauren have made themselves useful. Look - this one is a shaman.
    Garrosh Hellscream says: Even a blood elf can hold a sword.

Bu sözlerde diğer ırklara aşşağıalyıcı bir yaklaşım yok mu sizcede, '' Blood elfler ''''bile '''' kılıç kuşanabilir ''

ama birde thrall a bak

Humans are pathetically greedy and easy to manipulate.
    I am who I am. Whether in joy or in pain. I am who I am.
    There are always options. And a wise man always has more than one plan.

Sanki böyle kafa güzel bi hippi havası yok mu.

Garrosh horde'un merkez sağ partisidir sonuna kadar orc milliyetçisidir, Orcların iyiliği için kurşun atar kurşun yer,
    Thrall ise liberal demokrattır, herkesi dinleyelim, orta yolu bulalım ir güçlü olsun o da ben olayım ve bu gücü herkese eşit dağıtayım.

4. garrosh, bıçaklı teke çıkar.

thrall, ece ronay fanclub üyesidir.

garrosh, severse best-seller; kızarsa katliam olur.

thrall, nutellayı çay kaşığı ile yer.

5. thrall sadece lafta gerçekleştiriyor bunları. Cairne bilmeden etmeden artistik yapınca Garrosh a, arayada ajanlar girip Cairne yi Garrosh un elinden öldürttürünce, thrall şahsi mesele haline getirdi Garrosh u. Onun öncesinde istemediği halde savaşbeyi yaptı, yanınada çakal voljini bıraktı, danışmanlık yapsın diye. Ama sonuç, voljin geldi dayılık yaptı, arkanı kolla, gölgelerden üzerine birisi inecek ve oda ben olucam tarzı muhabbetle. Garrosh u yalnız bıraktı hepsi, destek olmak yerine, Garrosh un dediği gibi "onu bu hale thrall kölesi getirdi". Ben neysem oyum diyen thrall, bunu kabul etmedi ama, bütün suçu Garrosh a yükledi. Zaten bu yozlaşmışlığı yüzünden şaman tarafını kaybetti sonunda. Başlarda gerçekten Horde u düşünüyor olsa bile, Horde un en zor zamanlarında bütün yükü Garrosh a bırakıp, araştırma gezisine gidiyorum bahanesiyle düğün yaptığı anda artık Horde için çalışmadığını gördük.

Bu arada Garrosh ağır ırkçı olmasına rağmen, belf bile demesine rağmen, Lorthemar ın Horde a sadakati önyargısını bir nebze kırmış ve belflere karşı saygı uyandırmıştı kendisinde. Tamamen kilit değil yani, kendisini ıspatlayabilme şansları var. Ve orkları üstün ırk gibi görsede onursuz gördüğü orku sallandırır saniyesinde.

6. tek bir gerçek var o da Arthas Menethil :D Sahiden sizce Arthas bütün yaptıklarında haklı mıydı?

7. Yapılması gereken engellenmeye çalışıldığı için haksız davranışlarda bulunmaya zorlandı, benim tek haksız bulduğum eylemi kiraladığı paralı askerleri, suçlu gösterip öldürtmesiydi. Kimse ellerini kirletmek istemediği için Arthas, Nerzhul un tuzağına düştü. Gerekli desteği alsaydı işler bu şekilde işlemezdi diye düşünüyorum. Bence hatalı olan paket paket ışıkla kafayı bulmuş uther ve kendi babasıdır.

Not: Bir can alıcı noktayı atlamışım, sevdiği kadın bile kendisini yalnız bıraktı.