1. Tek Bir Çatı Altında Tüm Türkler Birleşelim!

Bence Türkler olarak oyunda çok ayrı gayrı var. Guildler olarak özellikle. Benim önerim hem Horde hem de Alliance tarafında ortak bir Türk platformu kurmak. Maksat Türkler olarak bir arada yardımlaşarak oyundan zevk almak. Görüş ve önerilerinizi bekliyorum.

2. Ara sıra türkçe konuşmalar görmek güzel oluyor da tüm türklerin tek çatı altında toplandığını görürsem oradan üfürükçü gandalfın yaradan çekip söktüğü zehir gibi kaçarak uzaklaşırım. Birbirimize çamur atmaktan, etrafımızdakileri küçük görmekten dolayı oyun oynamayı unuturuz. Hâli hazırdaki guildler yeterli diye düşünüyorum.

3. Oyunda yeniysen ve kendini geliştirmek istiyorsan, Türk guildlerinden uzak dur. Tavsiyem bu yönde.

4. +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

5. 'Nerde çokluk, orda bokluk' diye bir söz var, bu tam bizim Türk guildleri olsun Türklerin çoğunlukta olduğu her oyun için tam oturuyor.
    Edited: October 17, 2020

6. 'Nerde çokluk, orda bokluk' diye bir söz var, bu tam bizim Türk guildleri olsun Türklerin çoğunlukta olduğu her oyun için tam oturuyor.
    Ben Horde olarak oynuyorum aslında bana oyunu anlatabilecek bana yardım edecek birine ihtiyacım var. Oyunda yeniyim 2 gün önce başladım Warlock oynuyorum. Discord kullanıcı adım : bruh.#2267 isterseniz ekleyebilsiniz her türlü yardıma açığım gerek para ( :D ) gerek oyun konusunda. Şimdiden teşekkürler.

7. Türk insanları dramadan ve item açlığından başka bi şey bilmez, gerekirse hayatını satar, boşver yabancı takıl daha iyi :D

8. Türk insanları dramadan ve item açlığından başka bi şey bilmez, gerekirse hayatını satar, boşver yabancı takıl daha iyi :D
    Şu söylediğin şey, her yerde var, türklere has bir şey değil. Hatta çok daha fazla var, biz de eşya paslama olayı onlardakinden daha fazla, şu sebepten dolayı yabancı guilde gidecekseniz, hayal kırıklığına uğrarsınız.

9. Şu söylediğin şey, her yerde var, türklere has bir şey değil. Hatta çok daha fazla var, biz de eşya paslama olayı onlardakinden daha fazla, şu sebepten dolayı yabancı guilde gidecekseniz, hayal kırıklığına uğrarsınız.
    Aslında arkadaşın söylediği de senin söylediğinde de ikisi de doğru. Oyuncuları genellemek yanlış olur. Dediğiniz gibi bir item peşinden koşan item açlığı içnde olan çok fazla yabancı oyuncu da var ki her zamanda olacaktır. Arkadaşın dediği olay da şuradan doğru biz Türkler olarak bu oyunun azınlık bir kısmında kalıyoruz.. Çoğumuz -benim gibi- tabiri caizse Türk olmayan kişilerin guildinde. O yüzden Türk guildlerine çok fazla online insan kalmıyor. Kalanlarda n kendi aralarında itemleri döndürüyorlar ve yeni gelenlere yada içlerinde kurdukları guruplarda olmayan Türk arkadaşlara fazla şans vermek istemiyorlar. Türk guildlerini bende önermiyorum. Ama ne yazık ki herkes ingilizce yada diğer bir yabancı dil bilmiyor ve bu duruma maruz kalıyor. Fakat bizim Türklerde de gerçekten saygılı, kibar, oyunu çok iyi bilen ve oyunun oyun olduğunu unutmayan insanlar mevcut. Son olarak senin yazdığına değinecek olursak; örnek olarak koca serverda 2 adet Türk guildi mevcutsa 500 adet yabancı guild mevcut. Yani tüm yabancılar item açlığı çekmiyorlar o yüzden hepsi için hayal kırıklığı demeyelim lütfen, çok niceleriyle tanıştım yerimden de çok mutluyum. Benim tavsiyem bütün Türk guildlerini tek çatı altında toplamayalım ki çeşit olsun, alternatifi olsun. hepinize iyi oyunlar dilerim.

10. Benim hayal kırıklığı yaşarsınız deme sebebim, sadece bu sebeple yabancı guildleri tercih etmekten dolayı. Şuan aktif olarak bir türk guildinde oynasamda, yabancı guildlerde yetiştim. İtem açlığını olan kişilere herhangi bir nefret duymuyorum, tek farkım o, nedenide şu, o adam gelip orada işini yapıyorsa başkasıyla paylaşmak zorunda değil, dkp si varsa alır, diğeri alamıyorsa ya dkp sini biriktirecek yada daha çok çalışacak. Progress guildlerini bilmiyorum ama endgame guildlerde 2. penumbrasını, botunu alan adamlar mevcut resilience gem takabilmek için. Yani yabancı guildleri kötülemiyorum, ilk yazımda da tam tersi bizim guildleri kötüleyen bir izlenim bırakmış olabilirim ama. Türk guildindeki eşya dağıtımındaki ana sıkıntı genelde taşınma mevzusundan kaynaklı, biz de performansın kötü seni guildden çıkartıyorum gibi bir olay döndüremezsin, ama bunu yapamadığın için kişileri raidlere almazsın, yerlerine başkasını alırsın, o adamlar konuşmaya başlar, iş dramaya dönüşür.