1. Serverların Birbirinden Farkı

3 adet WotLK serveri var. Bunların birbirinden farkı ne?

2. 3 adet WotLK serveri var. Bunların birbirinden farkı ne?
    Temel fark şurada yazıyor:
    https://www.warmane.com/information

Üstte yazan üçü normal oyun, Blackrock bir nevi fun server, PvP only ve anında 80 oluyorsun.

Üsttekilerden Frostmourne ve Lordareon, Icecrown'a göre daha zorlaştırılmış raid ve dungeon özellikli, Frostmourne x7 XP rating + 3 ayda bir ek paketle sürümü yükselip, 15 Nisan'da tüm karakterlerin silineceği bir yer.
    Lodareon x1, retail WoW gibi, ama daha zorlaştırılmış raid ve dungeon'a sahip.

Icecrown'sa sadece x7, kalanı retail WoW gibi.

3. Verdiğin bilgiler için çok teşekkür ederim dostum. Eğer mümkünse oyunda beraber oynamak isterim. Sen hangi serverdasın?

4. Verdiğin bilgiler için çok teşekkür ederim dostum. Eğer mümkünse oyunda beraber oynamak isterim. Sen hangi serverdasın?
    Rica ederim, şu an ara verdim, mümkün olursa yılbaşına kadar WoW'dan uzak duracağım ama en son aktif olarak Frostmourne'deydim.
    Karakter isimleri hep aynı benim, Frostmourne'de Cesuryurek.

5. Neden ara verdiniz?
    Herkes gibi.
    Sıfırdan Mayıs ayında başladığımda, server ilk açıldığından ciddi eğlenceli geçiyor herşey ama oyunda istediğin yere ulaşınca yapacak bir şey kalmıyor, bir kaç ay zorladıktan sonra devam etmek fiziken yorucu olunca bir süre ara vermek iyi geliyor. Yılbaşında ya da belki gelecek yıl sıfırlandıktan sonra tekrar oynarım.
    Bir de Warmane sürekli server sayısını azalta azalta tüm eski karakterler Icecrown'da birikti, sonuçta hesap başına 10 karakter sınırı var, yeni açıp oynasan transfer edecek boş yer yok.

6. Hocam aynı durum bende de var. O serverin ilk açıldığında oluşan hype'a aşığım. Binlerce insan ile görevleri yapmak. Etrafın cıvıl cıvıl olması. Lordaeron sıfırlanır mı acaba bunu gerçekten çok merak ediyorum.

7. Hocam aynı durum bende de var. O serverin ilk açıldığında oluşan hype'a aşığım. Binlerce insan ile görevleri yapmak. Etrafın cıvıl cıvıl olması. Lordaeron sıfırlanır mı acaba bunu gerçekten çok merak ediyorum.
    Sadece Frostmourne için sıfırlama yapıyorlar. Herhalde yeni bir şey eklemeden böyle 4+1 server diye devam edecekler.