1. Karakterim Silinmiş Ne yapmalıyım ?

Uzun zamandır oyuna girmiyorum. Tekrar girmek için accountumu açtığımda karakterimin silindiğini farkettim. Geri almak için ne yapabilirim ? Bu konuda yardımcı olabilecek var mı ?

Konunun altına yorum yapabilirsiniz veya oyunda horde tarafında kebair isimli oyuncuya ulaşabilirsiniz. Lütfen bileniniz varsa yardımcı olun.

My character was deleted. What should I do?
    I haven't been in the game for a long time. When I opened my account to re-enter, I noticed that my character was deleted. What can I do to get it back? Can anyone help with this?
    Edited: October 26, 2020

2. Uzun zamandır oyuna girmiyorum. Tekrar girmek için accountumu açtığımda karakterimin silindiğini farkettim. Geri almak için ne yapabilirim ? Bu konuda yardımcı olabilecek var mı ?

Konunun altına yorum yapabilirsiniz veya oyunda horde tarafında kebair isimli oyuncuya ulaşabilirsiniz. Lütfen bileniniz varsa yardımcı olun.

My character was deleted. What should I do?
    I haven't been in the game for a long time. When I opened my account to re-enter, I noticed that my character was deleted. What can I do to get it back? Can anyone help with this?
    Yılda 1 defa, özellikle Temmuz-Ocak arasında hesabına giriş yapıp, karakterlerine tek tek girmelisin.
    Inactivity cleanup
    http://forum.warmane.com/showthread.php?t=412515
    diye bir şey var, eski karakterleri silip veritabanı yükünü azaltmak, çünkü yeni karakter açıldıkça şişiyor ve alınmış ama kullanılmayan isimleri başkaları kullanabilsin diye serbest bırakmak için.

Eğer 1 kez olsun en az 10 Euro donate/bağış yapıp Premium hesap olursan karakter silinmesinden kurtarabiliyorsun. O halde de karakterini saklıyorlar ama isim silmekten kurtulman için dediğim tarih aralığında tek tek karakterlerine giriş yapman şart.
    Not: İsimler silindiği zaman karakter ekranında yeni bir isim verip o karaktere giriş yapabiliyorsun.

Bu hesabının Support kısmından Create ticket'la yardım talebinde bulun (İngilizce) ve sor. Geri döndüreceklerini hiç sanmıyorum ama belki bir şeyler yapıyorlardır.

Ayrıca yeni oyuncular için yine o mesajda bahsedilen Gold Squish olayından biraz bahsedeyim:
    Her yıl genelde Ocak/Şubat aylarında önceden haber verdikleri bir günde tüm altınları %50'sine düşürüyorlar. Bu da para bolluğunu azaltıp ekonomiyi canlandırma diye yapılıyor. Bence hiç hoş birşey değil, mesala Icecrown'da 4 yıldır oynamıyorum. Param yarısı, sonra onun yarısı derken 2021'de bit kadar bir şey kalıyor. Aslında çok da derdimde değil ama özetle eğer oyuna ya da bir server'a ara verecekseniz nakit altını karakterde tutmak akıllıca değil. Onu Dual Talent gibi şeylere harcayın ya da sonradan satılabilecek eşyalar alın. Zaten yıl başında herkes aynı şekilde davranır.