1. Początek w wowie

    Cześć wam. Po dwóch latach postanowiłem, że ponownie zagram w WoWa, bo wcześniej nie chciałem grać solo ze względu na mój nieogar w tej grze. Stworzyłem kilka postaci, żeby sprawdzić co mi jakoś podpasuje. Na początku nieumarły mag dobiłem do 20, ale nie grało mi się przyjemnie, potem taurena 17 lvl druid, a teraz stworzyłem krasnala huntera którym gra mi się najprzyjmeniej. Przyznam, że niebardzo rozumiem mechaniki wowa i wychodzę z zapytaniem czy ktoś byłby wstanie mnie jakoś naprowadzić? Co mam robić by szybciej ogarnąć gierkę? Jakieś tipy dla nowego gracza, dla mojej klasy i rasy (hunter, krasnal. Może są ludzie, którzy chcieliby mnie naprowadzić albo wspólnie poznawać grę. Z góry dziękuje wam.
    Edited: October 29, 2020

  2. Hej,
    Nie jestem jakiś mega doświadczonym graczem w WoWa, ale mam na koncie kilka 80lv postaci, w tym huntera. Poradziłbym Ci przede wszystkim zajrzeć do jakiegoś guida, gdzie fajnie powinieneś mieć wytłumaczone działanie samej postaci - jaką sekwencje ataków najlepiej stosować, w jakie talenty inwestować pkt i jakie statystyki powinny być dla Ciebie priorytetowe (przy składaniu eq). Polecam oprócz wykonywania Q na zapisywanie się na dungeony od 15 lv+. Oprócz tego gildia - są gildie, które przyjmą nowych ludzi, chętnie oferują pomoc w postaci wskazówek i rad. Niestety nie mogę żadnej Ci polecić, bo gram tu od kilku dni i już w pierwszy dzień dołączyłem do jednej z nich, ale jest nieco martwa, więc dopiero będę się rozglądał za inną. :)

    Gdybym robił nową postać to mógłbym polevelować z Tobą, ale na razie brak czasu :(

    Powodzenia!


  3. Zajrzyj na prywatna wiadomosc. Dzieki za odpowiedz. No szkoda ze czasu jednak jużnie masz :)
    Edited: November 2, 2020

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •