1. Aktif guild arıyorum

Merhaba İceCrownda aktif ally guild arıyorum yaşım 20 5 senedir aralıklı olarak wow oynuyorum fakat yaklaşık 1 senedir girmedigim için çoğu şeyi unuttum hem sizinle birlikte eksiklerimi tamamlayıp hem guilde hemde kendime elimden geldiğince fayda sağlamak isterim lütfen ilgilenenler var ise iletişim bilgilerini yoruma bırakabilirmi.

2. Türk guildlerinin sana ulaşması için gearının olması lazım yoksa yazmalar. İstersen yeni konu aç yaz bis warriorum bis ******inim filan hepsi altına yazar. Cok yardıma filan da ihtiyaçları yok Turk guildleri her zaman en iyi en doğruyu bilirler, diğerleri genelde yanlış bilir.

3. Merhaba İceCrownda aktif ally guild arıyorum yaşım 20 5 senedir aralıklı olarak wow oynuyorum fakat yaklaşık 1 senedir girmedigim için çoğu şeyi unuttum hem sizinle birlikte eksiklerimi tamamlayıp hem guilde hemde kendime elimden geldiğince fayda sağlamak isterim lütfen ilgilenenler var ise iletişim bilgilerini yoruma bırakabilirmi.
    Oyunla ilgili sormak istediklerinde forumu kullanabilirsin.
    Uzun yıllardır oynuyorum. (şu an ara verdim, sadece forumu takip ediyorum)
    RAID-Arena taktikleri gibi herkesin bildiği konular "hariç" oyunun tüm işleyişi, görevler ve karakter yükseltme püf noktaları üzerine bildiklerimi anlatmaktan keyif alıyorum. Forumdan soru sorarsanız, günde 1 kez bakıyorum, konuyu biliyorsam kesin yanıtlarım.