1. Как да правя голд във Icecrown.?

    Здравейте, искам да попитам читав начин за правене на голд?. Някой от професийте като алхимията или инскрипшана или тайлоринга няма смисъл да се прави голд, защото цените за материялите са прекалено високи, а има хора, който дори не си правят труда да си мърдат пръстите а правят най-много голд (около 10-11 милиона ако трябва да сме по-точни). Буквално в ахто на всеки 5 секунди един айтем си променя цената, и примерно ти ако сложиш 2 фласки за по 70голд те няма да се продадат веднага, защото някой след 2 минути ги е пуснал за 60голд а материяла струва около 260голд главно за атак палър фласките. А ми хвалят че алхимията е била най-доходоностна. Във фростморуната е така в момента, можеш да правиш профит от крафтене на фласки но в айскроун , Не.

  2. Виж, честно казано, всичките професии които си написал че нямат смисъл, изкарват много пари.
    Лично аз имам герой специално направен за фармене - Druid с mining и herbalism. Обикновенно имам практика точно в деня преди Raid Reset да влизам за по час - два, чист фарм. След това продавам суровните. Предполагам има и по-доходоносни начини, но този ми е осигорил:

    5х бързо летене
    3х Chopper
    5х Макснати професии (Enchanting, Engi, BS, Alchemy Letherworking)
    + достаъчно пари за гемове и енчанти на всичките ми Алтове.

  3. Здравейте,
    с химия се правят лесно по 70 - 80 голд на ден на герой(според месеца, може и малко повече). Ако имате повече героии с химия се умножават печалбите(и това ви го препоръчвам).

    Правят се скъпоценни камъни, един на 20 часа. Материалите са около 50% от продажната цена. Рубините са за избягване. Тоя метод ви остава и свободен слот за втора професия, може да комбинирате с бижутерия и т.н

    Няма да станете богати, но е нещо.

    До скоро
    П.П. Съвета е безплатен, но услугата ще бъде монетизирана скоро... :d

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •