1. Как се нас... играейки УаУ!?!

    Здравейте,
    както писах по-рано ще поствам и ето го първия пост.

    Исках да ви разкажа какво ми се случи веднъж докато цъках уау арени. И като ви казвам арени не си мислете 2к рейтинг. Не! Бяха от сорта на тея арени, които обикновено се правят за седмичните точки(толкова трудно достижимите Арена точки). Че,... нека малко предистория на моето цъкане на уау или вов както искате, така го наречете... Бях минал доста дънджани, събрах всякакви айтеми, купих някои от аукционната къща, съответно може да си представите колко надъхан бях. Не спях много много... както и да е ...

    Понататък, станах по-открехнат с времето, запознах се с този, с онзи, измамиха ме, научих че и тук има идиоти.... И така.

    Гледах, че по глобал чата се търсят често арена партнъории, но ме беше срам ли или не се мислих за достатъчно скилнат(тая дума я научих по-късно). Обаче, дойде деня, в който все пак си казах шее пробвам, ако стане нещо лошо директно Alt+F4 и на другия ден ше вляза пак. Ахмак от класа. Намерих партнъор, очудващо бързо, от гореспоменатия глобален чат, който е пълен с какво ли не ... и с какви ли не...

    Сега, почва се... аз съм абсолютен аматъор, за другия не мога да кажа точно по ясни причини, ама ги знаеше повече... Поне на лаф... Мъ... Кво става - 4 игри абсолютен леш, бият на кат даули... И кво ... на мен ми се препърдява, нищо впечатляващо, нит за вас нит за мен, обаче таман да го пусна да изтряска, тъй как цар Освободител изтрясва, ... напън, сила, повдигане, ряз ряз и то като излезе едно рядко рядко, ауу малиии, ни залп ни малп, насрах се...

    Та това е днешната история, утре пак, може да пишете коментари и т.н ще съм благодарен.
    Чао

  2. Здравейте и днес,

    решил съм да ви разкажа друга уау "история", не е толкова нелепа, но много от вас ще асоциират случилото се със себе си.

    Играх на един сървър(х1), който не беше английски, прайвет... безполезна информация, ама... Почвам аз, играя ден два и, събрах малко голд, запознах се с някой друг.... Почнахме да си цъкаме заедно, тоя куест ония куест, всичко яко. Дойде и идеята да направим гилд, тва е най-доброто, което съм правил, да си спретнем гилд с аверчетата(онлайн авери, но пак става разцъкването).

    Започнахме дънджани за нисък левъл, да събираме геар. Яко продавах на аукционата къща и купихме всички табове в ГБ...Всичко си беше супер интересно.

    Като станахме всички 80-ти левъл, давай яко дънджани.... Айтеми, чудеса...

    Сървърът беше испански, но със всички си бях безпроблемен, всеки със всеки си помага и така. Сървърчето го няма вече, но и тук е супер файско. :d

    Е те така... Малки неща, има и други, но за сега толкова.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •