1. Coins muhabbeti nedir ?

Merhaba arkadaşlar yeni üye oldum siteye daha önce sadece gamer district de oynamıştım oyunu yıllar önce.Bu warmane de galiba hesap satışı falan oluyor coins ile karakter satılıyor anladığım kadarıyla ama coin'i nereden satın alabiliyoruz ?

2. Merhaba arkadaşlar yeni üye oldum siteye daha önce sadece gamer district de oynamıştım oyunu yıllar önce.Bu warmane de galiba hesap satışı falan oluyor coins ile karakter satılıyor anladığım kadarıyla ama coin'i nereden satın alabiliyoruz ?
    Hesap sayfanda DONATE yazan yerden kredi kartınla bağış yapıyorsun, Euro miktarı kadar hesabına coins tanımlanıyor.
    Aynı anda Premium hesap olarak LOGIN sırası beklemekten muaf oluyorsun
    Ve her yıl Şubatta yaşanan 6 aydır oynanmayan karakter/hesapların silinmesi işleminden kurtarıyorsun.

Ayrıca altın ve karakter alım satışı hakkın oluyor.
    Yine de bu işlem için hesabında SECURITY kısmından TWO FACTOR AUTHENTICATION İki Adımlı Doğrulamanın aktif olması gerekli.

3. Peki herhangi bir miktar bağış yaptıktan sonra bu premium özelliği kalıcı mı oluyor ?

4. Peki herhangi bir miktar bağış yaptıktan sonra bu premium özelliği kalıcı mı oluyor ?
    Evet en az 10 Euro ile kalıcı olarak yararlanabiliyorsun.
    Özellikle Christmas denen noel-yılbaşı süresince ve bazı zamanlarda bonus coins kampanyası da yapıyorlar, 10 yerine 12, 20 yerine 23 vb...

Ek: tüm bu kampanyalar için Warmane'in ana sayfasını ya da Forumun Latest News kısmını takip etmelisin: http://forum.warmane.com/forumdisplay.php?f=2
    Edited: February 1, 2021 Reason: ek