1. Blackrock serverında PVP guild ve ARENA takımı arıyorum

Selam

Uzun zamandan beri WoW classic oynuyordum fakat kur farkı gibi nedenlerle aşırı pahalı hale gelmesinin sonucunda private serverlara yöneldim. WotLK paketini 11 12 sene önce oynamıştım ve tecrübe sahibiyim.

PVE ile ilgilenmediğim için direk PVP serverında oynamaya başladım ve biraz ısındıktan sonra artık şuan güzel bir guild ya da arena takımı arıyorum.

Bodysnatcher / Destruction Warlock

2. Br de guildlerin hiç bir işlevi yok, ara sıra gurubashi ye giderken işe yarıyor sadece, Türk desen birkaç kişi var yada yok onlarında genelde takımları var. Global/lfg den bulacaksın birilerini, buradan pek zannetmiyorum mesaj alacağını.

3. Selam

Uzun zamandan beri WoW classic oynuyordum fakat kur farkı gibi nedenlerle aşırı pahalı hale gelmesinin sonucunda private serverlara yöneldim. WotLK paketini 11 12 sene önce oynamıştım ve tecrübe sahibiyim.

PVE ile ilgilenmediğim için direk PVP serverında oynamaya başladım ve biraz ısındıktan sonra artık şuan güzel bir guild ya da arena takımı arıyorum.

Bodysnatcher / Destruction Warlock
    İrtibata geçeceğim.

4. priest ve rogue oynuyorum icecrown'da. br de istersen ulaşabilirsin.

5. Tam plebleri ratingimle ezip solo q ratingim ile büyüklük taslayacaktım ki, Burnia ile karşılaştım. Saygılar abi, senin mütevazı olduğun yerde bana söz söylemek düşmez. Yine de plebleri triggerlamadan edemeyeceğim yani müsaadenle;

Expansionu ne kadar süre önce ne kadar oynadığınızın bir önemi yok, şöyle tecrübeliyim böyle tecrübeliyim laflarının hiçbir değeri yok, 20 yıllık oyunun 10 yıllık serverinde yalnızca rakamlar var, al relentless setini, gir solo q ya, burada blackrock için takım arkadaşı aramak, guild aramak falan çakma elitizm, pvp oynamayı ayrıcalık gibi afişe etmenin anlamı nedir?
    Ben solo q da relentless disc priest ile 2k rating kasabiliyorum ve bizzat 2.4k ya kadar full relentless itemler ile 2.4k da oynayabilen yayıncıları bizzat gördüm.
    Ulan adamlar AT de Mage-Rogue oynuyolardı, o kadar makinaydılar ki, Rogue sadece 2 tane dagger ve hit rating cap ile oynuyodu, mage arcane full pve,
    10k canlı rogue ile 0 resilience arcane mage 2k da yayın yapıyorlardı.
    Siz acizler lol oynasanız yark farkı kürek farkı jung farkı bilmem ne diye ağlarsınız, cs go oynasanız hile diye ağlarsınız, wow oynasanız item farkı diye ağlarsınız. Siz treni çoktan kaçırmışsınız... 7000 oyun daha oynayın yark farkı kürek farkı diye ağlayarak.

6. Bu yazıyı yazmak için içinde çok biriktirmişsin kardeş hakkında hayırlısı.

7. Keyifsiz bir yazı olmuş, eksi repini verdim.

8. 10 oyun oynayıp birbirinize bok atıp /teamdisband2v2 yapacaksınız. Laflara bak averaj insanlarda ki, keyifsiz diyor ojlsksfdlh

9. 10 oyun oynayıp birbirinize bok atıp /teamdisband2v2 yapacaksınız. Laflara bak averaj insanlarda ki, keyifsiz diyor ojlsksfdlh
    İnsanlardaki diye yazılıyor o, ki ayrı değil.
    Maçı 10k gold olacak şekilde 3s skirmish atabiliriz , istediğin comp olur. Maks ratingim 1.4, wrathful çizmelerimi aldım, partnerime rage atıp dediğin gibi "/teamdisband2v2" yaptım. Kendime ve çizmelerime güveniyorum.

10. Tam plebleri ratingimle ezip solo q ratingim ile büyüklük taslayacaktım ki, Burnia ile karşılaştım. Saygılar abi, senin mütevazı olduğun yerde bana söz söylemek düşmez. Yine de plebleri triggerlamadan edemeyeceğim yani müsaadenle;

Expansionu ne kadar süre önce ne kadar oynadığınızın bir önemi yok, şöyle tecrübeliyim böyle tecrübeliyim laflarının hiçbir değeri yok, 20 yıllık oyunun 10 yıllık serverinde yalnızca rakamlar var, al relentless setini, gir solo q ya, burada blackrock için takım arkadaşı aramak, guild aramak falan çakma elitizm, pvp oynamayı ayrıcalık gibi afişe etmenin anlamı nedir?
    Ben solo q da relentless disc priest ile 2k rating kasabiliyorum ve bizzat 2.4k ya kadar full relentless itemler ile 2.4k da oynayabilen yayıncıları bizzat gördüm.
    Ulan adamlar AT de Mage-Rogue oynuyolardı, o kadar makinaydılar ki, Rogue sadece 2 tane dagger ve hit rating cap ile oynuyodu, mage arcane full pve,
    10k canlı rogue ile 0 resilience arcane mage 2k da yayın yapıyorlardı.
    Siz acizler lol oynasanız yark farkı kürek farkı jung farkı bilmem ne diye ağlarsınız, cs go oynasanız hile diye ağlarsınız, wow oynasanız item farkı diye ağlarsınız. Siz treni çoktan kaçırmışsınız... 7000 oyun daha oynayın yark farkı kürek farkı diye ağlayarak.
    Neden bukadar sinirli anlamadim.pvp icin duo aramanin nesi kabahat.ustelik yazdiklarinin adamin yazdigiyla ne alakasi var çözemedim