1. Lütfen yardımcı olun oyuna giremiyorum!!!

Oyunu yeni indirdim, Wrath of the Lich King(old version) fakat WoW.exe'den oyuna giriyorum kullanıcı bilgilerimi yazdığımda dowload update kısmı geliyor ve asla ilerlemiyor yüzde sıfırda kalıyor sonra Patch Required hatası alıyorum. Asla Patch yüklemesi yapmıyor. WTF klasöründeki config dosyasındaki set realmleri de düzenledim, güvenlik duvarım kapalı ve bi antivirüs programım yok nerede yanlış yaptım bilmiyorum lütfen yardımcı olun.
    Edited: February 25, 2021 Reason: yanlış yönlendirme

2. Oyunu yeni indirdim, Wrath of the Lich King(old version) fakat WoW.exe'den oyuna giriyorum kullanıcı bilgilerimi yazdığımda dowload update kısmı geliyor ve asla ilerlemiyor yüzde sıfırda kalıyor sonra Patch Required hatası alıyorum. Asla Patch yüklemesi yapmıyor. WTF klasöründeki config dosyasındaki set realmleri de düzenledim, güvenlik duvarım kapalı ve bi antivirüs programım yok nerede yanlış yaptım bilmiyorum lütfen yardımcı olun.
    Bu sorun genelde şunlardan kaynaklanır:
    - Asla Launcher.exe dosyasına tıklamamalısın, oyuna WoW.exe'den giriş yapmalısın.
    - Giriş ekranında Warmane kullanıcı adını ve şifreni yazmalısın, email adresini yazmayacaksın.
    - Data/enGB (veya enUS) altındaki realmlist.wtf dosyasında set realmlist logon.warmane.com yazmalı, değilse değiştir.

Bunlar dışında Torrent'den indirdiysen listeden silip seeder olmaktan çıkar, ayrı bir klasöre taşı ve oyunun dosyalarının salt okunur (read only) olmadıklarına emin ol.

EK:
    "site:forum.warmane.com launcher.exe" Google aramasında 2017 tarihli mesajım çıkıyor, onun yerine bu çıksın, daha derli toplu.

ENGLISH:
    This problem is usually caused by:
    - You should never click on Launcher.exe, you should log into the game from WoW.exe.
    - You must write your Warmane username and password on the login screen, you will not write your email address.
    - In the file realmlist.wtf under data / enGB (or enUS) it should write set realmlist logon.warmane.com, if not replace it.

Other than that, if you downloaded it from Torrent, delete it from the list and stop being a seeder, move it to a separate folder and make sure that the game's files are not read only.
    Edited: February 25, 2021 Reason: İngilizce ek

3. çok teşekkür ederim dosyanın özelliklerinde dosyalar engerlli görünüyordukaldırmaya çalıştığımda ise kalkmıyordu sonra salt okunur tikini kaldırdım ve oldu ayrıca e mailimi giriyordum kullanıcı adımı girince de sorun düzeldi çok teşekkürler cevabınız için sorun çözülmüştür^^