1. @Kocabey bunu görüyorsan e?er, sen gerçek bir kahramans?n. Bil istedim! :)
    Te?ekkür ederim sözler için.
    Ancak o tarihte ya?ad???m ve halen kurtulamad???m sa?l?k sorunlar? yüzünden rehberin ba?l?klar?n? açt???m yerleri yaz?p bitiremedim. Yapabilirsem bu k?? tamamlamaya çal??aca??m.

2. kardesim gecmis olsun, acil saglik sihhat diliyorum senin icin. rehberi evvelden okumustum eline emegine saglik, iyi dileklerimle tez zamanda sagligina kavusup rehberi dallandirip budaklandirirsin cok kisa bir zamanda hissediyorum. iyi aksamlar kral

3. bunca seneden sonra ismini defalarca duydu?um wow'a art?k ba?lama zaman? geldi dedim ve offical ile private aras?nda çok kald?m, nihayetinde öncelikle private denemenin daha sa?l?kl? olaca??n? dü?ündüm ve burda ba?lad?m. Wow'la ilk defa tan??mama ra?men rehberleriniz o kadar yard?mc? oluyor ki ne kadar te?ekkür etsem azd?r. Çok az zorluk çekerek emin ad?mlarla ilerliyorum, 2. günümdeyim ve seviyem 37, keyif ala ala kas?yorum. Ellerinize sa?l?k, bu büyülü dünyaya bir macerac? kazand?rd?n?z.

4. bunca seneden sonra ismini defalarca duydu?um wow'a art?k ba?lama zaman? geldi dedim ve offical ile private aras?nda çok kald?m, nihayetinde öncelikle private denemenin daha sa?l?kl? olaca??n? dü?ündüm ve burda ba?lad?m. Wow'la ilk defa tan??mama ra?men rehberleriniz o kadar yard?mc? oluyor ki ne kadar te?ekkür etsem azd?r. Çok az zorluk çekerek emin ad?mlarla ilerliyorum, 2. günümdeyim ve seviyem 37, keyif ala ala kas?yorum. Ellerinize sa?l?k, bu büyülü dünyaya bir macerac? kazand?rd?n?z.
    Rica ederim, yazd?klar?m?n okunmas?, i?e yaramas?, böyle olumlu geri dönü?ler beni de mutlu ediyor.

First 12