1. pomoc

    Pozz ljudi kazite mi jel postoji mogucnost da saljem gold hordi ako sam alijansa

  2. Imas neutralni ah u booty bay, tanaris,itd. Pa stavi neki item za tu i tu cenu i onda sa drugim karakterom ga kupi i tako saljes pare. Samo pazi, neutralna ah oduzima dosta para.

  3. Bas dosta, meni tipa za item od 3k uzelo oko 700 golda. Mada neko je relativno skoro pisao da vise ne moze ni tako, vidi procackaj po forum.

  4. Imas 2 mogucnosti:
    1. - kupis skupi item na Alliance strani, stavis ga za 1 copper u neutralnom AH-u (Booty Bay, Gadgetzan, Everlook) i na drugome account kupis taj item za 1 copper i posaljes ga svojem Horde liku (ako saljes samom sebi) ili ti ga prijatelj kupi odma kad ga stavis (ako prijatelju prebacujes) ------- OPREZ ZA BOTOVE KOJI CAMPAJU AH DA KUPE TAKVE JEFTINE ITEME (mozd ti je pametnije stavit za pedesetak golda pa da ga bot ne kupi tak mozda)
    2. - stavis trash item (rijednosti par coppera) u neutralni AH na Horde strani za ogromnu svotu i kupis ga na Alliance strani (puno para ces izgubit na AH cut, mislim da je 15% u neutralnom AH-u)

    imaj na umu da razliciti account mora stavit item i razliciti account mora kupit (moras imat 2 accounta ili ti prijatelj mora pomoc) <--- to vrijedi za obje opcije jer ces dobit error da nemozes kupit vlastite aukcije

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •