1. Profki i hajsiwo na wódę

    Siemano Wowicze, podrzuci ktoś linka, do poradników (najlepiej po polsku ale może być eng) jak robić smalec w WoWie, konkretnie na Warmane? Bez smalcu nie mogę dżemu kupić ani enczantów bo drogie. Mam profki Minning i Herbalism ale wcześniej miałem skinning i latherworking, zmieniłem bo nie szło na tym zarobić. Widzę, że w ogóle w WoWie deflacja jakaś panuje na Lordzie, rzeczy które na sunwellu schodziły po 11 g, tutaj schodzą bo 33 silvery. Smutno mi się robi jak na to patrzę i ręce załamuję. Podrzuci ktoś poradnik jak zarabiać hajs?

    Pozdrawiam, Bojarzyn.

  2. Wybrałeś dobrze profesje - zbieraj kwiatki , kop skałki , wystaw na aukcji, odbierz gold, powtórz.
    Edited: December 16, 2021

  3. Profesje spoko. Alternatywna metoda jak już będziesz nieco bogatszy - wybierz BiS profki dla danej klasy, jak np BS+jc lub BS+engi na warriora.

    Zbierz dużo recek do BSa z inst (TOC), a także za primoski.

    Kupuj matsy od ludzi tanio, wykuwaj itemki i wstawiaj na AH. Czasami udawało się dosłownie kupić matsy za powiedzmy 5k i sprzedać wykuty itemek za 7-8k w godzinę.

    Dopóki jednak nie będziesz miał recek, to tak jak powyżej ktoś pisał - zbieraj kwiatki i minerałki -> na AH.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •