1. May 23, 2022  

    <Ukrainian Legion> Реалм - Lordaeron Фракція Alliance

    Молода але мега дружня гільдія <Ukrainian Legion> проводить набір активних гравців будь-якого рівня.
    Наразі ми найбільша україньска гільдія за альянс на реалмі Lordaeron.
    Формуємо декілька статиків у цлк 10 і 25 , але вже маємо прогрес : цлк 10 11/12 , цлк 25 9/12, рс 10, рс 25.
    Для статиків нам бракує наступних ролей : хпали , рдрулі , балони, ханти .
    Маємо єдине але найважливіше правило, спілкуємось лише українською і приймаємо лише українців. Без вийнятків.

    Долучитись до гільдії можна звернувшись до наших офіцерів : Brucilda, Edeline, Hsankore, Astien.

    Дякую за увагу! зустрінемось у грі ! :)
    Edited: May 30, 2022

  2. June 5, 2022  
    блін найс, мав би перса на Лордероні подавався би до вас! Щасти, хлопці та дівчата! Make Ukrainian guilds great again!

  3. Питання до Українського Легіону. Чи можливий у вас молодший підрозділ і нище запропоноване?
    (повідомлення частково з іншої розмови)
    Взагалі я ютубер), не великий канал але нещодавно в The Elder Scrolls Online зібрав гільдію для українців і там уже повна гільдія. Всього 6 відео пару місяців тому, а досі приходять по них у гільдію. Я сам граю в ММО рідко, але завдяки відосам люди знають і прибувають, а українське комюніті там росте і без моєї прямої участі. Популяризація Українського зараз саме на часі.
    Подумав чи не можна те ж зробити для ВоВ? Створити або прорекламувати гільдію на найбільшому не офіційному сервері. Щоб знали ВоВ живий і має Українські Гільдії. Що можна прийти і вони навчать, покажуть і розкажуть, допоможуть прокачатись.

    Тож маю на Лордероні дренейку 47 рівень вар (уже не пам'ятаю чи фюрі чи армс). Якби мене хтось взяв в оборот і пояснив з подальшою прокачкою, поміг з данжами. Я б зняв про це відоси, розповідав про гільдію і як прокачуватись, може б більше людей зацікавилось.

  4. Не так давно вернувся до WoW і вирішив пограти на х1, тому не сильно апнувся та і не дуже все пригадую. Маю 20 рівня протвара і 15 рівня ханта марксмана, був би невимовно радий приєднатись до вашої гільдії (^///^)

  5. Теж недавно почав грати, зупинив вибір на Lordaeron x1 за Альянс. Знайшов офіцерів в онлайні і мене без проблем прийняли до гільдії <Ukrainian Legion>, атмосфера в гільдії і власне повільна прокачка - подобається, дозволяє краще зрозуміти клас і глибше пізнати лор.

  6. Привіт! Вирішив тимчасово (а може і на постійно - буде видно) повернутися в ВоВ. Гратиму дуже-дуже казуально через серйозний брак часу, але буду радий землякам) Мій нік Septerrah, людина-пріст. Приймаєте таких раків?)

  7. ???????? ? ??????? ?????? ???? ???? ? ??? 6 ?????, ?? ???????? ???????? ?????? ? ??????? - Selarxs#0541


Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •