1. Horda <The Reborn> Icecrown

    <The Reborn> Polska gildia PvE po stronie Hordy na realmie icecrown.

    Zapraszamy do krótkiej prezentacji naszej gildii...

    https://youtu.be/n7B1vyeYZmA

    Aktualne zapotrzebowanie aktualizacja - 21.01.2024

    DEATH KNIGHT

    Tank - wysokie
    Frost - brak
    Unholy - niskie
    Blood DPS - brak

    DRUID

    Feral Tank - srednie
    Feral Dps - srednie
    Balance - srednie
    Resto - wysokie

    HUNTER

    Survival - brak
    Beast Mastery - brak
    Marksmanship - wysokie

    MAGE

    Arcane - brak
    Frost - brak
    Fire - niskie

    PALADIN

    Holy - wysokie
    Retribution - niskie
    Protection - wysokie

    PRIST

    Shadow - srednie
    Disci - wysokie
    Holy - niskie

    ROGUE

    Assassination - niskie
    Combat - wysokie
    Subtlety - brak

    SHAMAN

    Elemental - brak
    Enhancement - brak
    Resto - wysokie

    WARLOCK

    Affliction - brak
    Destruction - brak
    Demonology - wysokie

    WARRIOR

    Arms - brak
    Protection - brak
    Fury - niskie


    Zapraszamy do kontaktu ingame.

    Link armory https://armory.warmane.com/guild/The...ecrown/summary
    Edited: January 21, 2024

  2. A jak wyglada system rozdawania itemków? Przewaznie jest to dkp. W starszych gildiach praktycznie nie mozliwe jest zdobycie lepszych itemków przez nowych graczy przez pierwsze miesiace grania chyba, ze ktos ma farta i akurat nikt itemku nie potrzebuje. W innej gildii w hordzie TOXIN sporo ludzi ma okolice 100k dkp a za cale icc25 jest okolo 1k dkp wiec potrzeba miesiecy lub nawet lat zeby sie dopchac do lepszych itemkow.
    Edited: September 10, 2023

  3. Witam.

    Nie bede ukrywal ze w jakims procencie jest jak mówisz czyli trzeba troszeczke pochodzic na raidy aby miec jakiekolwiek szanse na item. U nas najwiecej netDKP to cos okolo 40k w tym momencie ale wiekszosc ludzi jest ubrana i bardzo duzo idzie po prostu na disa a wiec nowi maja duze szanse aby cos zlapac jednak trzeb liczyc sie z tym iz przy wiekszej ilosci chetnych bedzie ciezko na pierwszych raidach.

    Pozdrawiam.
    Edited: September 10, 2023

  4. Witam,
    Jestem zainteresowany do do??czenia do waszej gildi. Szaman ENCH 80 lvl ale moge zmienic spec na heal. Mam do?wiadczenie w rajdowaniu Icecrown. Gra?em wcze?niej na serwerze Sunwell. Od jakiego? czasu szukam polskiej gildi i nie jest to ?atwe ;). Prosz? o rozpatrzenie mojej pro?by. Napisa?em wiadomo?c ingame do Gulid Mastera.

    Nick: Vidland

    Pozdrawiam

  5. [QUOTE=Vinladn;3195984]Witam,
    Jestem zainteresowany do do??czenia do waszej gildi. Szaman ENCH 80 lvl ale moge zmienic spec na heal. Mam do?wiadczenie w rajdowaniu Icecrown. Gra?em wcze?niej na serwerze Sunwell. Od jakiego? czasu szukam polskiej gildi i nie jest to ?atwe ;). Prosz? o rozpatrzenie mojej pro?by. Napisa?em wiadomo?c ingame do Gulid Mastera.

    Nick: Vidlant


    Pozdrawiam[

  6. Witam, nadal przyjmujecie do gildii ? Prot paladyn 4.6 Gs, offspec ret PvP 6.2 Gs ? Nick w grze "Jabadabaduu" ?


Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •