1. hELOU LJUDI

    ima li neka ekipa za druzenje i gde su dobro dosli semi stari igraci koji zele jak PVE i jako da rajduju
    Samo zelim da posle posla sednem za komp, i naduvana igram wow sa ekpimom i zabavljanje druzenje . Znam da svi zelle end game gear , ali ima nas i koji smo skoro poceli warmane *wink wink*

    Ja sam trenutno 50 lvl druid balance, mogu igrati bilo kog castera dobro ili DK DPS :))))))))))))

  2. ima li neka ekipa za druzenje i gde su dobro dosli semi stari igraci koji zele jak PVE i jako da rajduju
    Samo zelim da posle posla sednem za komp, i naduvana igram wow sa ekpimom i zabavljanje druzenje . Znam da svi zelle end game gear , ali ima nas i koji smo skoro poceli warmane *wink wink*

    Ja sam trenutno 50 lvl druid balance, mogu igrati bilo kog castera dobro ili DK DPS :))))))))))))
    Cim warmane odluci da mi odgovori na ticket i vrati mi gear itd sto je nestao - for sure ima nas :)


  3. Batali to duvanje.
    Na kom realmu igras i koja je frakcija.
    Meni je dosadio icecrown i sad sam na Lordaeronu na hordi ali samo dok ne dodje ovaj realm Classic.Ali za 2 dana mozda i batalim ovde.
    Posle toxic , magic , monster , eternal ... svi stari dobri privatni serveri a propali samo ovaj preziveo , za sada..

  4. Batali to duvanje.
    Jednom sam raidao i cim je marrowgar izbacio vatru mozak se iskljucio i zaboravim na bosa skroz i samo cekam kad ce vatra da se sklonim. Ja niti vidim bosa niti slusam discord samo gledam da me vatra ne ubije valjda multitasking i kognitivna funkcija se znatno uspore i onda ne mozes cak ni da hoces. Cirkus

  5. 3 Weeks Ago  
    ima li neka ekipa za druzenje i gde su dobro dosli semi stari igraci koji zele jak PVE i jako da rajduju
    Samo zelim da posle posla sednem za komp, i naduvana igram wow sa ekpimom i zabavljanje druzenje . Znam da svi zelle end game gear , ali ima nas i koji smo skoro poceli warmane *wink wink*

    Ja sam trenutno 50 lvl druid balance, mogu igrati bilo kog castera dobro ili DK DPS :))))))))))))
    Igram na IceCrownu , nov sam u igri ali se snalazim , i nemam neko drustvo trenutno tako da ako iko zeli neka me doda
    diskord- Danilo664

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •