1. Polska gildia na Onyxi

    Witam wszystkich. Kiedy zobaczy?em informacje o starcie nowego progresywnego serwera od pocz?tku do Woltk ( czyli moje ulubione cz??ci tej niesamowitej gry ) Pomy?la?em ?e dlaczego nie ? Po tylu latach przerwy, dzieci troch? starsze w domu mo?e uda si? pobawi?. Wiadomo ?e nie b?dzie to ju? to co kiedy?, gracze maj? du?o wi?kszego skilla no i bardzo du?a cz??? ludzi zna ju? prawie wszystko. Kiedy? tak nie by?o, kiedy? wszystko toczy?o si? w guild, by?o gwarno, weso?o, zawsze ka?dy co? znalaz? dla siebie. Byli w niej ludzie, którzy tworzyli progresywna ekip? im zale?a?o na zabiciu kolejnego bosa,pokonanie kolejnej przeszkody, zdobycia kolejnego itemu. Byli te? i tacy, którzy cieszyli si? gr? sam? w sobie, nie mogli po?wi?ca? nie wiadomo ile czasu na rajdowanie, co nie znaczy ?e nie byli potrzebni. Wszyscy czuli si? cz??ci? guild i ka?dy sobie okazywa? szacunek.
    Ludzie twierdz? ?e ?adna polska guild nie ma racji bytu, po prostu tacy jeste?my. Ci??ko nam razem kierowa? si? ogólnym dobrem, ka?dy widzi to inaczej. Wiem, jednak ?e jest to mo?liwe. Bo wszystko zale?y od nas. Od ludzi.
    Dlatego nie wiem czy znajd? wystarczaj?c? liczb? osób ch?tnych bawi? si? w ten sposób ale nie dowiem si? dopóki nie spróbuje :) tak wi?c zapraszam ka?dego ch?tnego do wspólnej zabawy.

    Guild Cichociemni.
    moje cele które chce osi?gn?? próbuj?c stworzy? te guild
    - Liczy? si? na serwerze, nie na zasadzie " ale chamy, oszu?ci, ludzie wykorzystuj?cy innych " ale na zasadzie = kurde fajna guild, chcia?bym si? w niej znale??
    - Stworzy? atmosfer? która b?dzie sprawia? ?e logujesz si? do gry, nie dlatego ?e musisz bo jest co? wa?nego, ale dlatego ?e chcesz, bo si? u?miechniesz, lub zrobisz co? czego sam nie mo?esz, w guild napewno znajd? si? ludzie do pomocy.

    Wiem, ?e to nie b?dzie proste, mo?liwe nawet ?e jednak nie do wykonania, czasy si? zmieni?y, ludzie te? i nie b?dzie to proste, jednak licz? na to ?e znajd? kilka osób na pocz?tek, my?l?cych tak samo a pó?niej nast?pnych i nast?pnych.

    Kiedy stworzy si? dobry szkielet, kiedy ka?dy ustawi sobie my?lenie na wspólny cel, rozwój gildi to ka?dy osi?gnie swoje indywidualne cele.

    Czego nie b?d? tolerowa? ?

    - Chamstwa, buractwa, cwaniactwa oszukiwania innych. Oczywistym jest, ?e nie da si? tego wykry? od razu, ale w ko?cu wyjdzie prawda, a wtedy nie wa?ne jak aktywny jestes, czy dobry b?dziemy si? ?egna?. Licz? tutaj na znalezienie osób które potrafi? zrozumie? ?e razem mo?na wi?cej.

    Tyle gwoli wst?pu zobaczymy jaki b?dzie odzew i czy w ogóle na spokojnie i do przodu. Pozdrawiam wszystkich i dozobaczenia na serwerze!

    Dalagarth

  2. Jasna Ciasna nie widz? nigdzie mo?liwo?ci Edycji postu.

    Nazwa ekipy =- Cichociemni
    Strona = Ally ( mam dobre serducho i jako? zawsze horda mi sie kojarzy jako ta " z?a" strona :-)

  3. Ch?tny

    Cze?? :) Ch?tnie do??cz? jak mi powiesz jak. Mam te? pytanie jako nowicjusz. Dlaczego spacja mi nie dzia?a i mimo wykupionej licencji nie mog? lata??

  4. Hej,

    Pewnie u?ywacie jakiegos komunikatora(dc), moze bys zamiescil link do niego, na pewno ulatwiloby to dolaczanie nowym graczom w tym mi :)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •