1. ?lk defa WoW oynayaca??m. |Yard?m|

Merhabalar, önceden +1k saatten fazla Albion Online oynam??, Diablo serisini silip süpürmü? birisi olarak WoW'a ba?lama karar? ald?m. Orijinal oyun fiyatlar? epey uçuk oldu?u için bu Private serverda oynamak istiyorum. PvE'den çok keyif al?r?m, aral?ks?z dungeon dönebilirim. Hangi class? ba?lamam? önerirsiniz? Ba?lang?çta neler yapmal?y?m? Hata yapmak emin olun ki hiç istemiyorum(Ufak hatalardan bahsetmiyorum tabii.) Ya??m gere?ide oldukça bo? zaman?m var. ?imdiden her ?ey için te?ekkürler, onurlar?m? sunar?m!

2. Merhabalar, önceden +1k saatten fazla Albion Online oynam??, Diablo serisini silip süpürmü? birisi olarak WoW'a ba?lama karar? ald?m. Orijinal oyun fiyatlar? epey uçuk oldu?u için bu Private serverda oynamak istiyorum. PvE'den çok keyif al?r?m, aral?ks?z dungeon dönebilirim. Hangi class? ba?lamam? önerirsiniz? Ba?lang?çta neler yapmal?y?m? Hata yapmak emin olun ki hiç istemiyorum(Ufak hatalardan bahsetmiyorum tabii.) Ya??m gere?ide oldukça bo? zaman?m var. ?imdiden her ?ey için te?ekkürler, onurlar?m? sunar?m!
    Wrath of the Lich King, yani Icecrown ya da Lordaeron'da ba?layaca??n? varsay?yorum. Genel olarak Hunter ilk ba?lang?ç için çok sevilen bir s?n?ft?r. Ya da Druid olabilirsin. Üçüncü olarak da Paladin öneririm.

Üçünün en önemli avantaj? di?er s?n?flardan daha h?zl? yol almalar?; Hunter her zaman %30 daha h?zl? ko?uyor, Paladin'in ilk bine?i büyü ile 5'de 1 fiyata, Druid'in 16'da %40 seyahat h?z? aç?l?yor ve uçu? formu da yine büyü yoluyla 150'de 1 fiyata al?n?yor.

Di?er özellikler aç?s?ndan;
    Hunter ile oyun sonuna kadar çok iyi bir PvP oyuncusu olabilirsin ya da PvE için iyi vuru? (dmg) yapan bir s?n?ft?r, tek ba??na da yan?nda pet oldu?undan görevlerde çok h?zl? kas?l?r.
    Druid için ba?ta Feral talent a?ac?ndan kaplan formunda tek ba??na ya da ay? formuyla zindanlarda tank olarak gidersin, yani Feral Bear form ile PvE, Tiger form ile gizlenebildi?inden PvP oynat?r. Ayn? druid'de Resto talent a?ac?yla healer olup sürekli PvE dungeon yapabilirsin, son ve en e?lencelisi de Balance a?ac?nda 40 gibi Boomkin formla çok iyi vuru? yapan bir PvE oyuncusu olabilirsin.
    Paladin için de t?pk? druid gibi üç ayr? rolü seçmen mümkün. Prot'la tank olunur, Holy ile healer olman ya da Retri ile DPS olman mümkün. Retri ilk binekle %16 h?z avantaj? kazan?r, bununla h?zl? lvl atlama için idealdir.

Warmane'de ne yaz?k ki PvE server yok, 2 y?l önce k?sa süre aç?p kapatt?lar, geri açmak da istemiyorlar. PvP aç?s?ndan Icecrown en Vah?i Bat? gibi olan yerdir PvE oynamak için Lordareon daha iyi olabilir. Öte yandan Icecrown'da 7 kat h?zl? lvl atlad???ndan h?zl?ca 80 olup yine oyun sonu dungeon ve RAID'lerinde PvE yapabilirsin.

2021'de 2 tane ba?l?k açm??t?m:
    https://forum.warmane.com/showthread.php?t=433703
    https://forum.warmane.com/showthread.php?t=433955
    Warmane'de baz? ?eyler de?i?se de oyunun oynan?? k?s?mlar? ayn?.

Hunter/Druid/Paladin d???nda Warlock, Mage, Shaman ya da Rogue'da oynamas? çok keyifli s?n?flard?r. Zamanla oyunu çözdükçe tüm s?n?flar?n oynan??? keyif vermeye ba?lar.

3. Kocabey olmasa servere yeni Türkler baslamayacak. Biz senden raziyiz reis.
    Edited: January 27, 2024