Изнинджих воа25 за приятел и някой ме е репортнал, има ли начин да се премахне банна ? ( за 2 месеца е)
Printable View
Изнинджих воа25 за приятел и някой ме е репортнал, има ли начин да се премахне банна ? ( за 2 месеца е)
Не. Имаше Ban Appeals преди, ама сега не знам какво се случи с тях.