Da li neko zna mozda kada ce prodaridi gifting?
Printable View
Da li neko zna mozda kada ce prodaridi gifting?
Nisam nigde pročitao zvaničan info, ali nagađam da će da bude ubrzo posle otvaranja Trade-a.
Proradice najverovatnije kada istekne recovery period, sto znaci ne u skorije vreme.
Edit: Doslo je do nekih izmena tako da ce gifting biti omogucen ranije nego sto smo to prvobitno mislili http://forum.warmane.com/showthread....ng-and-Gifting