Zna li ko kad ce da proradi LK i ostale istance i rajdovi za manje levele. Jurim acivmente a dosta njih ne mogu da uzmem?
Unapred hvala.
Printable View
Zna li ko kad ce da proradi LK i ostale istance i rajdovi za manje levele. Jurim acivmente a dosta njih ne mogu da uzmem?
Unapred hvala.
Verovatno ne skoro, a i da prorade verovanto ce da im povecaju helte kao sto su uradili sa nekim raidovima iz tbc koje su "skoro" izbacili.
Znaci kako god okrenes duplo golo :(
Pa ja pretpostavljam da je to njihova strategija da bi glaso za njih posto mozes glasovima da kupis gera za transmog. Na mop ptr su recimo imali icc, a kad su pokrenuli server vise nije radio.
To je glupo po meni pusti kako je blizard napravio. Koga interesuje on ce ici i skupljati gir i acivmente, nego sat tu nesto izmisljaju itd....