Van magyar guild Frostwolfon? :D (Alliance) Ha nincs.. akkor nem csinálunk egyet?xd
Printable View
Van magyar guild Frostwolfon? :D (Alliance) Ha nincs.. akkor nem csinálunk egyet?xd
Üdv. Gyere Sergarasra játszani :)) Ott van egy szép nagy allis guild. TOES10/25 fullra kiütve. MSV10 fullra kiütve. Most TOT10-ben ügyeskedünk. Rated BG-ztünk is már egy hordás klán ellen. 4-0 ás győzelmet aratva. (1 órán belül 1600 Conquest Pont). Szóval ha még nem merültél nagyon bele a játékba a Frostwolfon, vagy át tudod hozni a karid, mi szívesen látunk ;)
De ne mindenki alliban gyülekezzen :D 3x-4x akkora populációnak semmi értelme pont ezen panaszkodik mindenki a nemzetköi részlegeken :D + az alli nem is menő :(
Üdvözletem
Érdeklődni szeretnék hogy milyen magyar Hordás klánok vannak Frostwolfon :)
Üdv! Hordában jelenleg mi vagyunk az aktív magyar klán az outsiderssel! Itt vannak a Hungarikumosok is de az alapján, hányan jönnek át onnan nem mondanám, hogy aktívak :D
Itt van a rólunk szóló topic: http://forum.warmane.com/showthread....r-a-Hord%E1ban!
Itt pedig megtalálod a shivtr oldalunk: http://the.outsiders.shivtr.com/
Infóért Ingame megtalálsz Vallenrod, Vaarion, Tapporauta vagy Bolvaron néven ha kérdésed lenne :) Nagyjából 7 óra után vagyok online általában.
üdv,
Vallen
[ALLIANCE]
http://i.imgur.com/bsTcfoD.png