Добре знаеше се ,че молтена обичат да бъфкат warriori ама това да си сменят името на warrior - main не ли леко прекалено?! Все едно ми казват ,че ако искам да играя тука трябва да си правя warrior. Все пак играта трябва да е забавна ,а нe fyll warrior party... дебилно ми е.

