Nem tudom a többi tisztelt guild master hogy van a dologgal de a mi esetünkben a guild tabard teljesen használhatatlan... nem lehet beállítani sem a színeket sem az emblémát... random színek random minták. Írtam már ennek a léhűtő bandának egyszer ezzel kapcsolatban de semmi. Tudtok a dologról valamit?
