Абе имах герой във АТ и взех че го преместих и той отиде във Warsong пък там даже и не играя..И ся няма как да го преместя и там ще си изгние защо така?
Printable View
Абе имах герой във АТ и взех че го преместих и той отиде във Warsong пък там даже и не играя..И ся няма как да го преместя и там ще си изгние защо така?
Понеже Warsong се води старият сървър на Arena-Tournament.
Защото Warsong е инстант 85, а другите са с вдигане (поне така си мисля, ако съм те рабрал правилно).