Az Outsiders PvE Klán szeretettel vár a Hordában!
Üdv!
Az Outsiders klán guild mastere vagyok! Nem fogok kisregényt írni, sem pedig 6 oldalas marketing érvelőt! A klán aktív, Raidek napi szinten MSV10NM-tól TOT25NM-ig! Szeretnénk kibővíteni a klán létszámát, hogy ne csak a 10 fős de a 25 fős raidek is 25/25 guild run-ok legyenek! Várunk szeretettel sorainkban! DKP még nincs, de tervben van! A loot szabályzatunk egyéni és én azt gondolom páratlanul fair! A guild szabályzatunk minden lehetséges vitás kérdésre választ tud adni! A klánunk egy közösség! Egy nagy család! Ha te is szeretnél egy összeszokott jól működő aktív csapat tagja lenni és a piros jobban tetszik mint a kék, meg ha melletted egy hordányi barbár üvölti, hogy LOKTHAR O'GAR! Akkor köztünk van a helyed!
Semmi más elvárásunk nincs, csak, hogy légy aktív, és teljesíts a raideken! Saját TS szerverünk van ahol folyamatos az aktivitás!
Keresd: Vallenrod, Virdana, Savemyass, Woweror, Skyzox, Immafearyou, Dudupap, Dryoss, Kodakz, Dremento, Jansza, vagy bármelyik guild tagot, ők majd elirányítanak az illetékeshez!
Üdv,
Vallen