Sziasztok!
Azért írok mert nem bírom letölteni az oldalról a pandát, pedig a torrentet is letöltöttem hozzá, de még csak új oldalra se navigál át.Próbáltam leszedni a klienst más oldalakról, pl:monster- de ez tele volt bugokkal folyton kivágott és kifagyott.A segítségeteket szeretném kérni hogy tudnám leszedni a panda klienst hogy én is a frostwolfon játszhassak.Előre is köszönöm!

