Sziasztok!
Szeretnék tájékoztatni minden magyar warmane:lordaeron játékos hogy létrehoztunk egy magyar facebook csoportot.
Moderált közösség, segítőkész tagok, hirdetési lehetőségek és friss információk várják a belépőket.
Link a facebook csoporthoz:
https://www.facebook.com/groups/8792...message_bubble
Üdv - Naturekill
