Pozdrav.
Kad otvorim skoro pa bilo koji kovceg u igri (sa jednim ili dva kovcega nisam imao problema), izbacuje gresku gore, kao: "You don't own that item". Nisam jedini, i moj otac ima isti problem. Igramo na Deathwing realm-u (razliciti akaunti). Da li se jos kome od vas desilo, da li neko zna sta je u pitanju? Trazio sam po netu i po forumu, nista ne nalazim.
Usput, jos jedno pitanje, da ne otvaram dvije teme. Itemi postavljeni na aukciju, npr. u SW, se ne pojavljuju u kartici 'Auctions' kod aukcionara koji se, npr. nalazi u Booty Bay. Isto tako, itemi postavljeni u BB se ne pojavljuju u SW. Da li se i kod vas to desava? Meni se nije, a ni tati, desavalo ovo ni na kojem drugom serveru prije, a ni ovdje dok je ovo jos bio Molten.
Hvala unaprijed :)

