Üdv, most kezdtem a Lordaeron szerveren. Alliban játszom épp, pvp középpontú vagyok, healer karakterrel. Kit, kiket érdemes keresni?
Printable View
Üdv, most kezdtem a Lordaeron szerveren. Alliban játszom épp, pvp középpontú vagyok, healer karakterrel. Kit, kiket érdemes keresni?
nincs pvp guild az alliban sajnos. Az összes pvps arc átment a hordába.
Majd megunják és visszatérnek az alliba egyszer...
dobj rám egy üzit és majd elverjük a hordát. Ez nevem lordán is, mint itt.